В які країни відвідують українці: Держприкордонслужба назвала тенденції закордонних поїздок

ДУМКА 25, Липень 2021, 20:20 663
В які країни відвідують українці: Держприкордонслужба назвала тенденції закордонних поїздок

Прикордонники відзначають зростання кількості поїздок громадян України в ряд країн. Крім цього, в Україну почало прибувати більше іноземців.

Про це 25 липня повідомив прес-центр Держприкордонслужби.

У ДПСУ назвали топ-10 країн прямування українців за шість місяців 2021 року.

“Лідером залишається Польща – за перше півріччя в сусідню державу їздили понад 1,9 млн громадян. Другу позицію зі зростанням більш ніж у шість разів (порівняно з першим півріччям 2020 року) зайняла Туреччина – 774,5 тис.українців побували в цій країні. Третє місце з подвійним приростом і загальною кількістю в більш ніж 705 тис. поїздок зайняв Єгипет”, – повідомили в релізі.

У десятці популярних країн також Угорщина, Росія, Румунія, Білорусь, Словаччина, Молдова та Об’єднані Арабські Емірати.

Серед іноземних громадян, які відвідували Україну за півроку, найбільший приріст показала Туреччина, з цієї країни в’їхало на 29% більше туристів, ніж за аналогічний період минулого року.

“На 6% зросла кількість громадян Німеччини. Незначним в абсолютній кількості, однак дуже показовим порівняно є зростання в півтора рази кількості громадян США, які прибувають в Україну в першому півріччі 2021 – го”, – уточнили в ДПСУ.

Серед топ-10 громадян країн, які виявили найбільший інтерес до України, знаходяться Молдова, Росія, Румунія, Білорусь, Туреччина, Польща, Угорщина, ФРН, США, Ізраїль.