Ведучий і продюсер телеканалу “Київ” в TikTok висміяли українську мову. ВІДЕО

ДУМКА 30, Січень 2021, 12:46 1460
Ведучий і продюсер телеканалу “Київ” в TikTok висміяли українську мову. ВІДЕО

За підсумками внутрішнього розслідування керівництво телеканалу “Київ” ухвалило рішення відсторонити від ефіру ведучого ранкового шоу В’ячеслава Соломку. Причиною цього стало відео у Tik Tok, на яких він висміює українську мову.

“Телеканал не має жодного відношення до створення цих відео. На своєму Facebook автор приніс свої вибачення. Він запевняє, що не мав на меті образити почуття людей. Відео, у якому в жартівливій формі порівнюються слова української та російської мов, не мало на меті висміяти українців чи українську мову. Відеозапис мав виключно розважальний характер.

Усі ці відео були розміщені лише на власній сторінці у TikTok В’ячеслава Соломки. Також повідомляємо, що вони не були розміщені на сторінці телеканалу “Київ”, – йдеться у поширеному з цього приводу зверненні.

Окрім того, оскільки відео були записані в офісі телеканалу “Київ”, а на одному із них фігурувала продюсерка програми “Київ. Ранок” Наталія Дубовик, телекомпанія також “вважає за потрібне принести свої вибачення перед усіма, кого могли образити ці записи”.

З огляду на те, що відзняті кадри зачіпають чутливу тему для багатьох українців і можуть трактуватися двозначно, що мав передбачити автор цих відео, “поки В’ячеслава Соломку відсторонено від ведення ефіру”.