Великобританія будуватиме Кораблі для ВМС України

ДУМКА 22, Червень 2021, 01:02 800
Великобританія будуватиме Кораблі для ВМС України

Міністр з питань оборонних закупівель Великобританії Джеремі Квін і заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк підписали меморандум про реалізацію проектів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства і ВМС України.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Підписання Меморандуму відбулося на борту ракетного есмінця Королівського військово-морського флоту HMS DEFENDER.

“Меморандум передбачає спільне проектування і будівництво військових кораблів в Україні і Великобританії, реконструкцію українських суднобудівних підприємств і будівництво двох баз ВМС України”, – сказано в повідомленні.

На церемонії підписання Меморандуму були присутні секретар РНБО України Олексій Данилов, перший морський Лорд Великобританії адмірал Тоні Радакін і Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс.

Есмінець HMS DEFENDER прибув до Одеси минулої п’ятниці. Він став вже другим кораблем Королівського флоту, який відвідав Одесу протягом останніх декількох тижнів, після HMS TRENT.

“Спільні Морські проекти і регулярні візити військових кораблів – свідчення тісних зв’язків між Британією і Україною, партнерства і дружби”, – зазначили в Міноборони.