Ветеран АТО назвав Зеленського озлобленим “хорьком у бронежилеті”

consaidin 12, Лютий 2021, 23:21 411
Ветеран АТО назвав Зеленського озлобленим “хорьком у бронежилеті”

Ветеран АТО, а нині відомий український блогер Олексій Петров пише, що йому, як учаснику АТО, завжди є з ким порівнювати, аналізуючи чергову поїздку президента Зеленського на схід.

Про це Петров пише на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Думка.

“Попередник Зеленського Порошенка, приїжджаючи на фронт у 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 роках, не одягав бронежилет. І шолом вже поготів. А тоді могло прилетіти з набагато більшою ймовірністю ніж зараз. В його очах не було і натяку на страх. І “Порох” буде на позиціях стільки, скільки вирішить сам. Охороні залишалося тільки клацати зубами і грати желваками від напруги”, – пише блогер.

«Я жодним чином зараз не намагаюся посміятися з Зеленського. Він давно став вже ходячим мемом, з якого вже і сміятися перестали. Скоріше шкодують. Володя знову приїхав в зону ООС і надів бронежилет і шолом. Це нормально. Сам так вирішив або Охорона наполягла, не суть важливо. Справа в іншому … як би зрозуміліше пояснити? Комусь життя дарує блазнівський ковпак, а комусь бронежилет, шолом і автомат, щоб захищати свою країну. Є люди, які все своє свідоме життя дули в тромбон, зводячи з розуму сусідів. Але, коли прийшла війна, вони відклали музичний інструмент убік, підтягнули штани, попрощалися з матір’ю і пішли на фронт», – написав Петров.

Він додає, автомат такі люди вперше побачили там, на війні, і війна відразу ж, похрестивши залізом, прийняла їх у своє життя.

“Вже через місяць дивлячись на воїна, обвішаного зброєю, “снарядом”, ножами і гранатометами, ніколи не повіриш в те, що взагалі-то він нічого важчого скрипки, ноутбука або ж пензля художника, в руках не тримав. Але це було тоді, а зараз спорядження воїна сидить на ньому як влите. Немов все життя ратно трудився. Зараз він розвідник, зв’язківець або ж артилерист. Причому такого рівня, що ще пошукати потрібно. Тут же, одна суцільна карикатура. Дуже низькопробна. Якийсь озлоблений “хорьок у бронежилеті””, – пише АТОшник.

Петров зазначає, хтось щосили намагається зліпити з Зеленського свого для армії, такого собі царя Леоніда.

“Типу Фермопіли, стіна щитів і горезвісне «ми будемо битися в тіні». Ось тільки навіщо? Сліпому ж видно, чуже для нього це все. І він чужий війні, армії, хлопцям, багато з яких воюють з самого початку. Тобто, б’ються з московитами ще з тих хвиль мобілізації, від яких Зеленський фактично ухилився. І це знає кожен. Але все ж піарники Банкової, невпинно намагаються зліпити з Зеленського Аніку-воїна, але все одно виходить незрозуміло що”, – резюмував Петров.