Від колишніх чиновників зажадали до понеділка з’їхати з держдач в Кончі-Заспі

ДУМКА 22, Травень 2021, 01:50 164
Від колишніх чиновників зажадали до понеділка з’їхати з держдач в Кончі-Заспі

Колишнім політикам і членам попередніх урядів, які зараз проживають на території державних дач в Конча-Заспі, поставили ультиматум – звільнити житло до понеділка, 24 травня.

“Нам сказали з’їхати до понеділка. Щось комусь не сподобалося, що ми там живемо, і всіх попросили зібратися і – на вихід”, – повідомив співрозмовник агентства.

Територія державних дач в Конча-Заспі входить до переліку об’єктів державного управління справами і утримується за рахунок держави. У VIP-дачах живуть кілька сотень колишніх чиновників. Зокрема, колишній голова ВР Володимир Литвин, екс-генпрокурор Святослав Піскун, другий президент України Леонід Кучма та інші.

“Це колишні судді, прокурори, правоохоронці, митники, податківці, люди на прізвище, наприклад, Піскун, Ландик, Васюник, міністри Януковича, наприклад, Табачник і Богатирьова, колишній віце-прем’єр – Зубко.

І навіть директор департаменту корпорації “Богдан” Олександр Ільїн”, – говорив раніше Президент України Володимир Зеленський.

В РНБО кажуть-ці та ряд інших людей отримали договори на користування будівлями, робили там ремонт, отримували відшкодування витрат на ремонт у розмірі 50% і за символічну плату могли там жити.

Рада національної безпеки і оборони України оголосила про великий аудит і виселення частини жителів державних дач, які зараз не перебувають при владі. “Прошерстити” повинні 400 гектарів займаної землі в Конча-Заспі і 100 будинків державних дач.

Звичайно, жителі VIP-будинків не очікували такого повороту долі і почали один за іншим заявляти про те, що живуть на державних дачах законно.