Відбілювання зубів в стоматології

nick 10, Серпень 2020, 16:25 379
Відбілювання зубів в стоматології

Всім людям хочеться мати сліпучо білосніжну усмішку. Відбілити зуби можна за допомогою самих різних технологій.

Але важливо вибрати саме той метод, який не зашкодить здоров’ю ваших зубів, який буде найбезпечнішим і ефективним. Записатися на відбілювання зубів можна в стоматологію 32 Dent на сайті https://32dent.ua/lechenie-zubov/otbelivanie-zubov. Вартість цієї процедури є для багатьох людей прийнятною.

Відбілювання зубів в стоматології

Як відбілюють емаль в умовах стоматології

Хочете зробити свою посмішку білосніжною швидко і надовго, звертайтеся в стоматологічну клініку32 Dent. Тільки професійні методи гарантують безпеку для здоров’я пацієнта і результат, який зберігається від півроку і довше.

Метод Air-Flow

Процедура, яка дозволяє зробити емаль на 3-4 тони світліше. За типом впливу це, скоріше, спосіб чищення зубів, адже за допомогою апарату з зубів видаляються тверді відкладення, емаль світлішає природним способом, а обробка фтор-лаком надає поверхні зубів гладкість і блиск.

Відбілювання зубів лазером

В першу чергу на поверхню зубів наносять спеціальну пасту, а потім впливають спрямованим лазерним променем, який активує освітлюючі компоненти. Ефект – посмішка світлішає на 6-10 тонів.

Метод ZOOM

Апаратний спосіб, який заснований на фотовідбілюванні. Як і у випадку з лазером, стоматолог покриває емаль гелем, але відбілювальну реакцію запускає промінь, який випромінюється спеціальною лампою. Результат вражає: зуби стають світлішими відразу на 10-12 тонів, а ефект зберігається на 2-3 роки.

Відбілювання зубів в стоматології

Відбілювання зубів має свої особливості.

Так, в основі технології професійного відбілювання лежить 3 важливі компоненти:

  1. Професійне чищення зубів, яка дозволяє позбавити ротову порожнину від мікробів;
  2. Видалення зубного каменю, який неможливо прибрати звичайної чищенням зубів;
  3. Використання спеціальних складів для професійного відбілювання, підбір підходящої схеми відбілювання відбувається на основі даних діагностики та бажаного результату.

Переваги професійного відбілювання

Кожен прагне виглядати дуже красиво. Технологія домашнього відбілювання є не стільки ефективною і не може забезпечити тривалий результат. Якраз, тому варто звернутися до справжніх професіоналів. Таке рішення виділяється наступними важливими перевагами:

  • процедура абсолютно безболісна, ніякого дискомфорту або неприємних відчуттів,
  • вистачає однієї процедури, щоб домогтися необхідного ефекту,
  • білосніжна поверхня зберігається протягом наступних кількох років,
  • абсолютно безпечна процедура.

Під час проведення застосовуються найсучасніші матеріали та спеціальне обладнання. Завдяки цьому пацієнт залишається задоволений підсумковим результатом.

Ускладнення після відбілювання зубів

Проблеми після відбілювання зубів можуть бути самими різними. Якщо раптом у вас встановлена ​​коронка, і ви захочете відбілити зуби, то доведеться для початку зняти коронку, потім виконати відбілювання і знову встановити її на місце. Інакше вона буде явно виділятися на тлі справжніх зубів.

Ускладнення після процедури відбілювання зубів можуть бути і кілька серйозніше, так, наприклад, може підвищитися чутливість зубів. Крім того, може з’явитися навіть алергія.