Відгуки про Сінево – думка пацієнтів лабораторії

ДУМКА 12, Березень 2020, 20:56 145
Відгуки про Сінево – думка пацієнтів лабораторії

Пацієнти мережі лабораторій «Сінево Україна» у своїх відгуках відзначають високий рівень обслуговування, просту процедуру регістрації на здачу аналізів та швидке отримання результатів.

Лабораторія «Сінево Україна» пропонує клієнтам комплексі послуги зі здачі аналізів. Перше відділення європейської мережі з’явилося в Україні у 2007 році, відтоді лабораторія зарекомендувала себе як професійний медичний центр, який надає послуги світового рівня. Переконавшись у високій якості сервісу та доступній вартості поширених послуг, задоволені клієнти регулярно залишають про синево отзывы, аби поділитися своїм досвідом відвідання лабораторії та використання онлайн-сервісу, на офіційному сайті якого можна знайти інформацію про перелік аналізів і пункти прийому.

Переваги Сінево

Найчастіше пацієнти здають аналізи за направленням лікаря, але воно необов’язкове у тих випадках, коли клієнт знає, який тест йому потрібен. Послугами центру користуються як ті, хто потребує лікування, так і ті, хто стежить за своїм здоров’ям та регулярно здає аналізи з профілактичних міркувань.

У відгуках зазвичай відзначають декілька переваг мережі:

  • широку розгалуженість;
  • оформлення попереднього замовлення на сайті, що дозволяє не витрачати час на черги;
  • безпечні та безболісні процедури з забору крові;
  • знижки під час онлайн-оплати та для певних груп населення;
  • можливість викликати медсестру у кількох великих містах.

Завдяки тому, що результати більшості аналізів повідомляють того ж дня, клієнт отримує SMS-повідомлення, а також листа електронною поштою. У відгуках користувачі розповідають, що це дозволяє одразу показати результати своєму лікарю. Вони зберігаються в особистому кабінеті «Вітаграмма», де можна отримувати спеціальні купони на знижки.

Як здати аналізи

У відповідному розділі офіційного сайту є перелік аналізів. Обравши будь-який з них, можна сплатити замовлення, вказавши свої дані. Вся інформація надійно зберігається та є абсолютно конфіденційною. Як зазначають клієнти, ті, хто не звик робити замовлення онлайн, можуть приїхати до лабораторії у своєму або найближчому місті, аби зареєструватися особисто. Можна замовляти кілька аналізів одночасно, але здавати їх необхідно буде в один день.

Завдяки безпечним вакуумним системам аналізи безболісні, тому їх легко сприймають навіть діти. Всі системи неможливо використовувати кілька разів, тому відвідувачі можуть бути певні у цілковитій стерильності інструментів. У разі виникнення будь-яких питань з підготовки до здачі клієнти можуть зателефонувати до служби підтримки, аби отримати необхідну інформацію. Рекомендації для кожного типу аналізів вказані на сайті. Приміром, аналіз крові здають натщесерце, а для адекватних результатів бактеріологічних досліджень варто утримуватися від приймання імунобіологічних ліків протягом певного періоду.

Працівники лабораторій «Сінево» приділяють особливу увагу якості обслуговування, тому кожен може швидко здати необхідні аналізи та отримати результат. У своїх відгуках відвідувачі лабораторій відзначають зручність сервісу. Завдяки використанню сучасного обладнання та прогресивних методик клієнти отримують вичерпну інформацію про стан свого здоров’я. Це дозволяє швидко розпочати лікування у разі виявлення відхилень.