“Відмовчатися не вийде”: журналісти чекають від Зеленського коментаря щодо офшорного скандалу

ДУМКА 8, Жовтень 2021, 08:27 4006
“Відмовчатися не вийде”: журналісти чекають від Зеленського коментаря щодо офшорного скандалу

Журналістська спільнота і не лише в Україні, а й у світі, чекає прямого коментаря президента України Володимира Зеленського щодо наявності у нього офшорів.

Так в ефірі «Говорить Великий Львів» на NTA описала очікувану реакцію на розслідування Pandora Papers журналістка Анна Бабинець із «Слідства.Інфо», яке разом із журналістами з різних країн взяло участь у міжнародному проєкті.

«Історія Зеленського була однією з основних у ньому. Це видно і по тому, що про неї на перших шпальтах написали всі найавторитетніші медіа світу. Саме тому ми в очікуванні прямого коментаря президента, а не його радників. Бо йдеться про конкретні офшори конкретної людини», – наголосила журналістка.

Вона переконана, що тактика мовчання, ігнорування медіа – хибне комунікаційне рішення. Адже це не ситуація-одноденка, яку можна пересидіти і перечекати.

«Пояснення, що це було давно, а відтак неважливо, – слабкий аргумент. Бо це «давно» може мати вплив на сьогодення. Наприклад, якщо Зеленський і Коломойський мають спільні скелети у шафі, то це, ймовірно, впливає на ухвалення рішень президентом і його командою», – резюмувала Анна Бабинець.

Так само вона піддала сумніву тезу, що в «Україні не реально було інакше вести бізнес, і всі мали офшори». Зокрема, журналісти виявили, що у 2012 році, студія “95 квартал” мала офіційні 20 млн обороту в Україні.

«Ніхто їх не відібрав. Тож, виявляється, і в середині країни можна було нормально вести свої справи. Тому ще раз: чекаємо пояснень від самого Володимира Зеленського», – закликала журналістка президента до відвертої розмови із медіа.