Відновлення довіри до поліції Зеленський покладає на мешканців Криму та Донбасу

Ірина Дубровська 30, Травень 2020, 22:42 177
Відновлення довіри до поліції Зеленський покладає на мешканців Криму та Донбасу

Одеський державний університет прийматиме вступників з Криму та Донбасу за спрощеною процедурою.

У 2020 році Міністерство освіти і науки розширило перелік уповноважених закладів вищої освіти, до яких за спрощеною процедурою можуть вступати жителі тимчасово непідконтрольних територій Донбасу та анексованого Криму. Про це повідомляє пресслужба МОН.

Одним із таких закладів стане Одеський державний університет внутрішніх справ.

Незважаючи, на складну економічну ситуацію в країні, та урізання державного забезпечення багатьох сфер, влада вирішила потурбуватися про вступників із окупованих територій.

14 травня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась зустріч за участі керівництва вишу, експершого заступника Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізета Гданова та голови кримськотатарської громади Одеської області Мєр’єм Джелілової.

Сторони обговорили питання здобуття вищої освіти в Одеському державному університеті внутрішніх справ для вступників з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та території окремих районів Донецької і Луганської областей за спрощеною системою.

Керівництво університету сподівається, що майбутні студенти достатньо прониклися нашим життям, нашим мисленням та не віддалялися від України.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості щодо об’єднання зусиль та проведення спільних заходів для допомоги вступникам з окупованої території Криму здобути вищу освіту в Одеському державному університеті внутрішніх справ та опанувати професію поліцейського в даному виші.

Слід зазначити, на фоні останніх подій та кризової ситуації в структурі МВС- влада вирішила відновлювати довіру до поліції, надавши пріоритет курсантам з територій де панує “русскій мір”.