Відома українська сепаратистка поскаржилася Путіну, що їй заборонили в’їзд до Росії

ДУМКА 12, Серпень 2021, 08:42 436
Відома українська сепаратистка поскаржилася Путіну, що їй заборонили в’їзд до Росії

Росія заборонила до 2050 року в’їзд на свою територію відомій українській сепаратистці Вікторії Шиловій.

Про це вона заявила у своєму блозі, на що звернув увагу відомий журналіст і представник України в ТКГ Денис Казанський.

“У проросійському таборі продовжують вирувати неабиякі пристрасті”, – говорить Казанський у своєму відеоблозі на Youtube.

Сама Шилова родом з Дніпропетровської області, раніше перебувала в Партії регіонів, була кандидатом у депутати від Радикальної партії. Після початку агресії РФ в Україні підтримала Росію і навіть їздила в окупований Донецьк зі своєю організацією “Антивійна”.

Зараз же вона звертається до президента РФ з подивом, оскільки її визнали такою, хто визнає загрозу Росії.

“Володимир Володимирович, чому мені заборонений в’їзд до Росії, чому? У мене в 20 містах живуть мої родичі, я не можу поїхати до них ні на день народження, ні на весілля, за що? У мене просто таке питання-за що?”,- обурюється Шилова.

Примітно, що в такому рішенні вона звинувачує кума Путіна Віктора Медведчука.

“Подзвонив Медведчук і попросив. Це телефонне право працює”, – заявила сепаратистка. При цьому вона знову звертається до Путіна і каже, що Медведчук в Україні “не злетить”.

“Він [Медведчук] тільки все псує. Ну почуйте, будь ласка,” розсудливих “людей, які виступають за дружбу України, Росії та Білорусі”, – додає вона.

“Дуже весело стало на проросійському фланзі, ми бачимо, як просто перегризлися вже всі, хто тільки міг, намагаючись поділити “пиріг”, який їм періодично приходить через поребрик”,-резюмував Денис Казанський.