Відсторонений після катастрофи Ан-26 начальник ХНУВС хоче через суд відновиться на посаді

ДУМКА 16, Березень 2021, 22:05 114
Відсторонений після катастрофи Ан-26 начальник ХНУВС хоче через суд відновиться на посаді

Відсторонений після катастрофи Ан – 26 начальник ХНУВС ім. Кожедуба генерал-майор Олександр Туринський оскаржує в суді наказ Міноборони.

Позов розгляне Рівненський окружний адмінсуд. Про це йдеться на сайті відомства.

Згідно з документом, позивач звернувся до суду з позовом до Міністерства оборони України Про визнання протиправним та скасування пункту 3 розпорядчої частини наказу від 14 січня 2021 року № 1 КП ГСК “про деякі питання авіаційних подій у ЗСУ”. Суд прийняв до розгляду позовну заяву, у справі відкриють провадження.

Зазначається, що підготовче засідання у справі призначили на 9:00 16 березня. Згідно з постановою, університет залучать до розгляду справи.

“Розглянувши матеріали позовної заяви, суд дійшов висновку про необхідність залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба, так як зважаючи на предмет і підстави позову, судове рішення може вплинути на його права та обов’язки”, – йдеться в судовому документі.

Нагадаємо, що 25 вересня під Чугуєвом в 2 км від військового аеродрому впав літак Ан-26. На його борту було 27 осіб: 7 членів екіпажу і 20 курсантів університету Повітряних Сил. Це був навчальний політ, який закінчився 26 смертями.

Озвучили остаточні висновки авіакатастрофи під Чугуєвом Ан-26: літак впав через технічні несправності і помилки пілотів-голова урядової комісії.

По темі:

Дочку загиблого в катастрофі Ан – 26 штурмана відмовилися приймати в школу