Військовослужбовцям у зоні ООС перестали постачати пальне

ДУМКА 23, Листопад 2021, 17:44 149
Військовослужбовцям у зоні ООС перестали постачати пальне

Військовослужбовці змушені купувати пальне за власні гроші. Командування змушує їх подавати папери на отримання пального, але не задовольняє ці прохання.

Про це розповів заступник командира одного з батальйонів, слова якого наводить у Фейсбуці журналіст Юрій Бутусов.

“У зону ООС зайшли 4 листопада. Досі на життєдіяльність не отримали жодного літра пального. Підвозимо технічну воду для миття особового складу, продукти, хліб, дрова тощо з залишився в баках при виїзді. Це вже край. Військовослужбовці змушені зі своїх грошей купувати”, – розповів він.

За словами військовослужбовця, командування змушує їх подавати нескінченні папери на отримання пального.

“Пишіть заявку”. Написавши. Пального та мастильних матеріалів немає. Тоді знову вигадують:”пишіть доповідь на місяць”. Написавши. “Давайте довідку скільки потрібно на життя на 5 діб”. Написавши. Потім: “Ні, давайте знову на бакову. Що? А, вже подавали? А тоді порахуйте які у вас залишки”. А палива немає”, – поділився він.

Заступник командира батальйону додав, що опинився в подібній ситуації вперше з 2015 року.

“Три тижні без пального-і це при тому, що начальник ГУР МО К.Буданов заявив про російський наступ у січні. Чому влада не вирішує тоді невідкладні питання забезпечення напередодні масштабних бойових дій? Що буде з технікою без запасів пального після початку активних бойових дій, і хто тоді відповідатиме за наслідки?”- додає від себе Бутусов.