ВМС України разом з НАТО провели навчання в Чорному морі. ФОТО

Володимир Маркопольский 18, Березень 2021, 00:22 56

В акваторії Чорного моря катерна тактична група Військово-Морських Сил Збройних Сил України разом з постійною морською протимінною групою НАТО № 2 (SNMCMG2) провели спільні тренування на морі типу PASSEX.

Про це йдеться в повідомленні інформагентства Міноборони України «Арміяinform».

Мета тренування-відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональних тактичних з’єднань екіпажів кораблів ВМС України з ВМС Туреччини, Румунії та Королівських ВМС Іспанії. Всі елементи навчань сплановані і відпрацьовані відповідно до стандартів і процедур Альянсу.

«У певному районі відпрацьовані тренування з протимінних дій у складі групи кораблів, передача вантажів на ходу, відбиття засобів повітряного нападу противника і проведення корабельно-бойового навчання з проведення за тралами», — йдеться в повідомленні.

Крім того, відпрацьовані елементи тактичного маневрування, тренування з сигналовиробництва з використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства.

У Міноборони зазначають, що це вже другі в цьому році тренування типу PASSEX за участю українських ВМС з кораблями Альянсу, які проходять для підтримки безпеки в Чорноморському регіоні і вдосконалення здатності до навчання і сумісності при виконанні спільних морських операцій (завдань) у складі багатонаціональних тактичних груп.

Завдання другої постійної протимінної групи НАТО (як однієї з морських груп швидкого реагування НАТО) – пошук, виявлення і знищення морських мін, а також супровід кораблів і суден через мінні загородження.

Новини по темі: