ВМС України відпрацювали маневри за стандартами НАТО в Чорному морі

ДУМКА 20, Червень 2021, 20:55 352
ВМС України відпрацювали маневри за стандартами НАТО в Чорному морі

Військово-морські сили Збройних сил України в Чорному морі провели тактичні навчання корабельної десантної групи.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Відзначається, що до навчань були залучені дивізіон надводних кораблів, підрозділи морської піхоти, морська авіація і авіація Повітряних сил.

Вони проводилися в кілька етапів. Зокрема, відпрацювання організації протикатерної оборони українські військові здійснювали з виконанням вправ корабельної десантної групи на полігонах бойової підготовки.

Епізоди тактичних навчань з організації маневрування відпрацьовували за сигналами MTP, які використовують країни-члени НАТО.

Крім того, українські моряки здійснювали тактичне маневрування, передачу вантажів на ходу, надавали допомогу аварійному кораблю з висадкою аварійно-рятувальної групи, буксирували пошкоджений корабель тощо. Також на тлі тактичних навчань був здійснений прийом курсового завдання К2 в МСТР (морський суховантажний транспорт)”Горлівка”.

“Тактичні епізоди протикатерної оборони корабельної десантної групи на переході морем ми здійснювали з фактичним виконанням бойових вправ по морських цілях. До епізоду долучалися бойові розрахунки морської піхоти, які показали високу готовність і хороший вогневий показник”, – розповів командир флотилії капітан 1 рангу Юрій Федаш.

До наступного тактичного епізоду “бій за висадку” приєднувалася бомбоштурмова авіація Повітряних сил, а також вертольоти вогневої підтримки морської авіації. При залученні корабельно-катерного складу корабельної десантної групи та бойових розрахунків морської піхоти, яка виконувала Бойові вправи з колективної зброї, українські військові відпрацювали тактичний епізод вогневої підтримки військ, що діють на Приморському напрямку.