ВМС України отримають перший турецький безпілотник Bayraktar

ДУМКА 14, Травень 2021, 09:07 69
ВМС України отримають перший турецький безпілотник Bayraktar

Військово-морські сили України цього року отримають перший комплект безпілотного комплексу Bayraktar, який застосовуватиметься як у чорному, так і Азовському морях.

Про це в ході Всеукраїнського форуму ” Україна 30. Безпека країни ” повідомив командувач ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

“Військово-морські сили, як і інші види/роду військ Збройних сил, як і весь цивілізований світ, переходять на безпілотні технології. Це крок вперед. І в цьому році в складі ВМС ми будемо мати перший комплект безпілотного комплексу Bayraktar, який буде застосовуватися як в чорному, так і Азовському морях в інтересах як надводних сил, так і морської піхоти.

Надалі ми плануємо закуповувати в інтересах ВМС безпілотні протимінні системи, які дуже оптимальні і за ціною, і за ефективністю застосування», — заявив Неїжпапа.

Він підкреслив, що надалі приділятиметься більше уваги безпілотним можливостям Військово-Морських сил ЗСУ.

Як повідомлялося, Bayraktar TB2-турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту. Розробка і виробництво компанії “Байкар Макіна”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що морська піхота ЗСУ працюватиме з дронами Bayraktar ТВ2.

Також раніше повідомлялося,що ЗСУ випробували імітатор повітряної цілі Українського Виробництва.