Вправи Кегеля для тонусу м’язів тазу

nick 4, Червень 2020, 13:57 50
Вправи Кегеля для тонусу м’язів тазу

Вправи Кегеля придумані доктором-генекологія Арнольдом Кегелем ще 70 років тому.

Основне завдання вправ Кегеля – зміцнення м’язів тазового дна. Вкрай важливі ці вправи для недавно народжували дівчат. До речі, сучасні гінекологи вважають, що робити їх слід всім без винятку жінкам. На сайті ви зможете вивчити всі вправи Кегеля.

Вправи Кегеля для тонусу м’язів тазу

Показання:

  • у випадках нетримання сечі;
  • для полегшення передменструального синдрому;
  • при хронічних випадках циститу або ендометріозу;
  • щоб зміцнити м’язи інтимної зони;
  • для більш легких пологів.

Але не всім дозволяється займатися таким видом тренувань. Передбачено кілька протипоказань для тих, хто ставить за мету для себе зміцнити м’язи Кегеля.

Допомога при пологах

Багато гінекологів рекомендують своїм вагітним пацієнткам виконувати цілий комплекс вправ Кегеля. Це дозволяє набагато краще підготувати жіноче тіло до появи дитини на світ, щоб пологи пройшли легше і не так болісно. Така м’язова гімнастика значно зміцнює м’язи, приводить в норму навколо області піхви і зменшує ймовірність отримання травм родового каналу. Після пологів комплекс вправ також має велике значення: він сприяє швидкому відновленню і швидкому загоєнню пошкодженої промежини. Вправи Кегеля гінекологи рекомендують виконувати також і спортсменкам. Завдяки цим фізичним навантаженням можна домогтися гарних успіхів у спортивних змаганнях.

Коли будуть помітні результати

Виходячи від того, наскільки взагалі м’яз була ослаблена спочатку перед початком всіх практик, результати приходять через такі терміни:

Наприклад, приходять зміни в ліжку в плані прокачування м’язи і відстрочки передчасного фінішу.

Тут багато чого вирішує ваша наполегливість та бажання повністю впоратися з проблемою. Найважливіше, не кидати і кожен день приділяти час розвитку себе.

Якщо ви бажаєте посилити ефект від гімнастики, можна виконувати її зі спеціальним тренажером Кегеля. Він точно допоможе навантажити не тільки луковично-губчасту м’яз, яка знаходиться попереду піхви, але також бічні і задні пучки діафрагми таза. Тренуючи щодня ці м’язи, у вас вийде поліпшити своє жіноче здоров’я і зможете посилити відчуття під час статевого акту. Тепер ви в курсі, як важливо зміцнити свої м’язи любові – обов’язково практикуйтеся! А найважливіше, як можна більше часу проводите в ліжку з коханою людиною.