Все про друк на футболках

nick 20, Травень 2020, 16:02 172
Все про друк на футболках

Високим купівельним попитом серед людей, охочих придбати креативний і оригінальний предмет гардероба, користується одяг з принтами.

Футболка – предмет одягу, який точно є в гардеробі кожної людини у Львові, незалежно від віку, статі, статусу в суспільстві і смаків. Вона є частиною стилю і досить часто відображає погляди на життя свого власника. Молодь і творчі люди, які вважають за краще оригінальні речі, люблять носити незвичайний одяг. Багато громадян вважають за краще друк на футболках, про який можна дізнатися на сайті https://brandme.in.ua/futbolki/. Ця послуга останнім часом стала широко популярною.

Все про друк на футболках

Переваги друку на футболках

Існує зараз світова мода на оригінальні та цікаві принти на футболках. Друк на футболках має велику кількість різних плюсів:

  1. Оригінальний подарунок рідній людині. Можна обмежитися якоюсь цікавою написом або цитатою, а можна вибрати оригінальний принт.
  2. Хороший засіб самовираження. Оригінал на футболці означає індивідуальність власника.
  3. Інструмент для рекламних компаній. Одну людину в футболці з логотипом Вашої фірми вистачить, щоб привернути увагу 50 осіб. Чим більше людей в одязі з логотипом, тим більше людей дізнаються про Ваш бренд.
  4. Елемент корпоративного гардероба. Об’єднує і дисциплінує робочий колектив, а також дає зрозумілий орієнтир для клієнтів.

Як логотип наноситися на футболку?

Футболки на замовлення з лого шиються з трикотажу, до складу якого входить бавовна і поліестер (пропорції можуть бути самими різними).

Бавовна робить футболку більш приємною на дотик і зручною в шкарпетці, а поліестер додає їй міцність і зносостійкість.

При виборі складу футболки  у Львові  варто враховувати, що міцність нанесення логотипу – не найважливіший фактор. Великий досвід друку на футболках і професійне обладнання дає можливість виконати друк на футболках недорого, якісно і в стислі терміни.

Які переваги послуг студії

Дизайнери студії наносять логотипи фірми на текстиль всесвітньо відомих брендів. Це такі відомі виробники футболок, як JHK, Fruit of the Loom, Stedman і багато інших. Замовники самостійно вибирають футболки для нанесення логотипів.

Серед незаперечних переваг студії:

  • висока якість;
  • широкий асортимент;
  • оперативність;
  • прийнятна ціна.

Висока якість нанесення логотипів забезпечує стійкість фарб протягом довгого часу. Логотип або нанесене фото не втрачає своєї яскравості навіть після прання. Замовити нанесення друк на футболках можна в будь-якій кількості.