Вибір якісної і доступної бітумної черепиці

ДУМКА 23, Квітень 2020, 16:48 55
Вибір якісної і доступної бітумної черепиці

У наш час ринок покрівлі перенасичений всілякими товарами та різними пропозиціями. Виробники активно рекламують свою продукцію, при цьому нерідко прикрашають її гідності. Так як же правильно вибрати продукт і не помилитися? У цій статті ми розповімо, на які технічні показники потрібно звернути увагу при покупці бітумної черепиці.

Якість і надійність бітумної черепиці забезпечують такі характеристики:

  • Бітум. Він може бути стандартним, а може бути з додаванням модифікаторів, які підвищують міцність матеріалу та збільшують термін його служби. Такі добавки роблять бітум більш якісним, еластичним і зручним при монтажних роботах.
  • Посипання. Як посипання для створення м’якої покрівлі необхідно використовувати базальт. Але буває виробники додають замість нього вапняк, сланець, антрацит, а ці матеріали набагато більше піддаються зносу та мають високу ступінь осипання.
  • Забарвлення. У якісної черепиці виробник повинен запекти фарбу на базальті.

Важливим фактором є гарантія. Найбільш поширені гарантійні терміни для м’якої покрівлі 25-50 років. Є виробники, які дають довічну гарантію на свою продукцію.

У спеціалізованих лабораторіях покрівлю перевіряють на витривалість, створюючи умови, в яких бітумна черепиця https://allebau.com.ua/ua/product-category/krovelnye-materialy/bitumnaya-cherepica/ буде слугувати протягом багатьох років. У лабораторії імітують навантаження різної складності: вплив ультрафіолетових променів, високу й низьку температури, перепади температурних режимів, сильні пориви вітру і т.д.

Кількість циклів, які черепиця витримала без будь-яких змін (зміни кольору, осипання, тріщин) – це і є той нижній поріг, на якому базуються озвучені гарантійні терміни. Більш того, у покупця є можливість за відповідним номером і серією перевірити проведені випробування, адже у виробника повинен бути офіційний сертифікат випробувань. Такий документ допомагає підтвердити, чи проводилися необхідні випробування над придбаним Вами товаром.

Щоб перевірити бітумну черепицю безпосередньо при покупці, можна використовувати кілька способів:

  • Перевірити черепицю на злам. Якісна м’яка покрівля навіть при згинанні від 8 до 15 разів не дасть тріщин на поверхні.
  • Перевірити на вагу. Квадратний метр даного матеріалу важить не менш 8 кілограм.
  • Перевірити якість зчеплення. Хороша бітумна черепиця не буде обсипатися і лущитися при терті.
  • Візуальний огляд.

Ціноутворення бітумної черепиці безпосередньо залежить від якості виконаного продукту. Але також на вартість впливає транспортування, коливання валюти, попит у конкретних регіонах і багато інших чинників. Вибирати бітумну черепицю слід, спираючись на її характеристики і технічні властивості, а не на популярність бренду.

Придбати матеріали для покрівлі за доступною ціною Ви можете в компанії Alle Bau https://allebau.com.ua/ua/!