Як правильно вибрати кондиціонери та зволожувачі повітря для дому

ДУМКА 23, Липень 2020, 19:53 81
Як правильно вибрати кондиціонери та зволожувачі повітря для дому

Який кондиціонер вибрати для будинку, на які характеристики звертати увагу. Чи потрібен зволожувач повітря, яке його призначення та як купити кліматичне обладнання за цінами виробника з гарантією.

Як правильно вибрати кондиціонери та зволожувачі повітря для дому

До покупки кліматичного обладнання слід ставитися серйозно. Від якості та функціональності приладів буде залежати мікроклімат в будинку, а це особливо важливо в літній період. Але сучасні пристрої здатні не тільки охолоджувати приміщення, але й обігрівати його, а також контролювати рівень вологості повітря.

Кондиціонери та їх особливості

Для побутового використання найкраще підходять класичні спліт системи, для одночасного обслуговування декількох кімнат – мульти спліт. Зовнішній блок пристрою монтується на фасаді будівлі або на даху. Місце для установки внутрішнього блоку потрібно вибирати з розумом. Тільки компетентний майстер може визначити, яка відстань від стелі й стіни повинна бути. Варто відзначити, що некоректно виконана робота тягне за собою масу проблем: протікання конденсату з блоку, збої в температурних режимах і самовільне відключення агрегату. Купити кондиціонер і замовити його встановлення ви зможете у представників компанії “Рівне-кондиціонер”. Повний перелік моделей можна знайти на сторінці https://rivne-cond.rv.ua/uk/products/kondicioneri.

При виборі агрегату в першу чергу слід звертати увагу на його потужність, рівень гучності при роботі, тип компресора та інші технічні параметри. За останні роки споживчий ринок заполонили моделі з інверторними компресорами, які замінили старі моделі “старт-стоп”. Це дає можливість скоротити в рази рахунки за електроенергію та продовжити термін служби системи за рахунок зниження зносу комплектуючих. Пристрій з компресором інверторного типу самостійно налаштовує режим роботи, знижуючи або підвищуючи інтенсивність в разі потреби. До того ж у споживачів виникає можливість купити кондиціонер недорого й з відмінними характеристиками.

Функціональність також має значення. Базовими опціями є: регулювання інтенсивності та направлення повітряних потоків, сплячий режим і таймер. Додатковими можуть бути: фільтрація повітря, зволоження або осушення, іонізація. Перш ніж купити кондиціонер в Рівному або області, ознайомтеся з усіма параметрами агрегатів, адже від них залежить його ефективність і довговічність.

Зволожувачі повітря і їх призначення

Як правильно вибрати кондиціонери та зволожувачі повітря для дому

Для контролю та нормалізації рівня вологості в приміщеннях побутового типу використовуються зволожувачі та осушувачі повітря. Вони оснащені гігрометрами, які вимірюють показник вологості та при необхідності дають команду кліматичному приладу змінювати цей показник.

Нормальним рівнем вологості повітря вважається 40-60%. Зволожувач повітря призначений для підвищення вологості, осушувач – для зниження. Перші просто необхідні в житлових і офісних приміщеннях, де живуть або працюють люди. Найчастіше пристрої купуються в літній час і в період запуску централізованого опалення, коли повітря пересушується. На сторінці https://rivne-cond.rv.ua/uk/products/uvlazhneniya-i-tumanoobrazovaniya/pobutovi-ultrazvukovi представлені сучасні моделі від відомих виробників. На сайті ви зможете знайти прилади торгових марок Cooper&Hunter, Electrolux й BALLU та придбати їх за цінами виробника.

На сьогоднішній день найбільш затребуваним і ефективним вважається ультразвуковий зволожувач повітря. Агрегати економічні й повністю безпечні, тому їх можна використовувати в дитячих кімнатах і спальнях в нічний час. Головне, що потрібно враховувати при виборі – об’єм бака. Чим більше бак, тим рідше потрібно заливати воду й, відповідно, тим тривалішим буде час безперебійної роботи пристрою. До речі, воду необхідно використовувати спеціально очищену, так можна захистити й продовжити термін служби фільтрів.

У зв’язку з широкою популярністю й високою конкуренцією ціна зволожувачів повітря доступна для кожного. Зараз можна вкластися в суму 1500-2000 грн і придбати функціональну модель з відмінною якістю збірки. Дорожчі агрегати оснащені аромакапсулами для СПА-ефекту та системою дистанційного керування. Безперервно без необхідності поповнювати вміст бака такі агрегати можуть працювати до 13 годин. Об’єм бака досягає 5 літрів.