Як вдало замовити автозапчастини в мережі

ДУМКА 27, Квітень 2020, 17:49 102
Як вдало замовити автозапчастини в мережі

Коли у вас є автомобіль, то покупка для нього автозапчастин рано чи пізно стане необхідністю. У такій ситуації є кілька рішень: можна звернутися до дилера, купити запчастини самому або продати несправний автотранспорт, купивши новий.

Коли автомобілісти вирішують шукати потрібні запчастини самі, то найчастіше вони звертаються за інформацією в інтернет. Купити запчастини сьогодні можна не тільки в спеціальних магазинах автотоварів, а й в мережі.

Автозапчастини – товар специфічний, але для них вже існують ресурси, що дозволяють зробити замовлення онлайн. Реалізація автозапчастин вимагає наявності певних знань і без них не обійтися. І все ж, при наявності широкого асортименту автозапчастин в інтернет магазинах, користувачі стикаються з проблемами. Основна з них – це сумісність запчастин з їх автомобілем.

Подача вірною інформації споживачеві є однією з найважливіших задач, але власники інтернет магазинів не завжди можуть впоратися з нею через великий обсяг деталей, необхідності частого її поновлення і з інших причин. У цьому випадку найбільш вдалим рішенням стає участь в електронних каталогах, наприклад на майданчику Avtopro.ua.

Як вдало замовити автозапчастини в мережі

Що потрібно знати при замовленні автозапчастин в мережі?

Особливість сьогоднішнього ринку в тому, що люди вважають за краще не покладатися на рекламу, а робити вибір на користь тих чи інших товарів самі. Мабуть тому в режимі онлайн показує стрімке зростання. Вартість товарів в мережі нижче, а можливість робити замовлення в будь-який час і користуватися доставкою стали додатковою перевагою. Автозапчастини теж успішно продаються через мережу. Але є й особливості, які створюють деякі складності.

Всі автозапчастини мають коди, якими їх відзначає виробник. Коди, разом зі схемами автомобілів і іншою технічною інформацією вносяться в спеціальні електронні каталоги EPC, які призначені для СТО і дилерських центрів. За допомогою VIN-кодів менеджери легко підбирають запчастини до певної марки автомобіля, отримуючи доступ до його схемою. Така інформація вважається закритою, але різними шляхами все ж проникає в мережу і стає доступною широкому користувачеві.

Створюється враження, що можна обійтися і без дилера, і замовити потрібні частини самому, але тут теж є проблеми:

  • Користувач стикається з проблемами в перекладі, так як каталоги видаються на мові країни-виробника;
  • Він виявляє, що деякі деталі мають кілька кодів, але який з них підходить не знає;
  • Виникає велика ймовірність зробити помилку, в силу відсутності професійних знань.

Універсальний каталог Avtopro.ua, зрозумілий всім

Фахівці Avtopro.ua багато років невпинно працювали, створюючи універсальний адаптивний каталог, який буде зрозумілий кожному. Оскільки складність ідентифікації деталей відома навіть професіоналам, їм теж доводиться стикатися з проблемами, і звертатися до виробника за додатковою інформацією.

Власне дерево каталогу Avtopro.ua складається з чотирьох кроків, завдяки чому ймовірність зробити помилку, замовляючи деталі, майже виключається.