Як вибрати газові котли

nick 3, Липень 2020, 15:25 236
Як вибрати газові котли

Однією з найбільш затребуваних різновидів опалювального обладнання вважаються газові котли, які зараз широко представлені на ринку.

Їх популярність обумовлена ​​практичною користю і поширеністю самого ресурсу, на якому вони працюють. Вони економічні, відрізняються простотою експлуатації, є універсальними, що дозволяє встановлювати їх в будь-яких приміщеннях. Купити газові котли можна в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

Як вибрати газові котли

Види газових котлів

У наш час на ринку присутні підлогові і настінні котли:

  1. Напольні прилади. Такі котли є найпопулярнішими серед наших співвітчизників. Встановлюють це обладнання в спеціально відокремленому приміщенні площею більше 9 м2. Купити такі котли найлегше, але щоб його встановити, слід звернутися до фахівця.
  2. Настінні котли призначені в основному для опалення невеликих площ. Вони займають небагато місця і зазвичай виконуються без камери згоряння.

Огляд обладнання

Для забезпечення найбільш ефективної роботи обладнання, варто робити акцент на виробника газових котлів. Вибираючи надійний відомий бренд, ви точно забезпечите себе якісним обладнанням, яке зможе прослужити довго час без різних поломок і збоїв.

Для прийняття рішення, який газовий котел вибрати, порівняйте деякі характеристики:

  • ККД,
  • конструкції теплообмінників,
  • показники температури на виході продуктів згоряння,
  • тип камери згоряння,
  • тип монтажу,
  • тип пальника.

Який би газовий котел не був вибраний, для очікуваного результату, система опалення повинна бути малолітражної, будинок – утеплений, вікна – без щілин, тобто тепловтрати приміщення зведені до мінімуму.

Як вибрати газові котли

Автономне опалення – це завжди зручно та економно, так що все більша кількість користувачів роблять вибір зараз на користь газових котлів. Вони дозволяють включити опалення незалежно від графіків комунальних служб, регулювати температуру в приміщенні, а в деяких варіантах котлів – навіть забезпечити себе гарячою водою.

Не прагніть максимально заощадити, плануючи придбати новий газовий котел, щоб забезпечити опалення в приватному будинку, квартирі або на промисловому об’єкті, перегляньте каталог і ціни в інтернет-магазині, з якого ви можете замовити будь-яку модель з доставкою, вартість продажу по всій Україні – найбільш вигідна.