Як вибрати гербіциди для пшениці

nick 11, Лютий 2020, 15:41 75
Як вибрати гербіциди для пшениці

Гербіциди для пшениці – це обов’язкова складова агротехнології. Для кожного фермера небайдужий урожай його зернових культур. З метою отримання найвищих показників потрібне використання різних засобів, які поліпшують ріст рослин, а також захищають від можливих шкідників і бур’янів, які сприяють до зниження врожаю. Одними з таких засобів як раз є гербіциди для пшениці, купити які можна в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох доступною.

Як вибрати гербіциди для пшениці

Особливості вибору

Щоб правильно вибрати і купити гербіциди для пшениці в Україні, слід врахувати чимало факторів. Найважливіше, знати які види бур’янів переважають на вашому полі, для якого купується гербіцид, а також їх потенційну загрозу урожаю.

Щоб гербіцид для пшениці був ефективний, слід знати, які саме рослини необхідно в першу чергу знищити.

Для цієї зернової культури найкращим чином підійдуть:

  • дікамба;
  • трибенурон-метил;
  • 2,4-Д;
  • метсульфурон;
  • флуроксіпір.

Гербіциди можна використовувати окремо або разом з іншими препаратами. Зазвичай суміші використовують тоді, коли поле сильно засмічене шкідниками.

Серед переваг гербіцидів виділяють:

  1. висока швидкість дії;
  2. вплив на десятки видів небезпечних для пшениці бур’янів;
  3. знищення рослин, які проявляють стійкість до інших засобів захисту;
  4. очищення посівів від найнебезпечніших видів бур’янів;
  5. безпеку для самої зернової культури.

Яка роль гербіцидів?

Трави-паразити швидко засмічують родючий ґрунт, витягають з неї воду, всі корисні речовини. Якщо вчасно не знищувати їх, не буде врожаю, не звертаючи уваги на сприятливий клімат.

Хімікати повністю вражають рослини, призводять поступово до зупинки фотосинтезу, до його загибелі.

Гербіцид на озиму пшеницю в нашій країні використовується перед початком посівних робіт. Вважається, що восени обприскування дасть найсприятливіший результат: знищується насіння бур’янів та інше. Найбільший ефект від використаних гербіцидів досягається до часу кущіння рослини, а саме під час викиду перших 3 листя.