Як вибрати кавомолку

nick 10, Липень 2020, 10:03 83
Як вибрати кавомолку

Для приготування ароматного напою обов’язково потрібно купити кавомолку. Вона стане в нагоді як вдома, так і на роботі.

Судячи з відгуків користувачів, кава зі свіжих зерен має найкращий смак. Крім того, в млинах передбачено регулювання рівня помелу, що зручно для різних сортів. Купити кавомолки можна в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

Як вибрати кавомолку

Аксесуари високої якості

Якщо ви любите насичена кава, то для його приготування спочатку потрібно змолоти зерна. Для цього варто купувати сучасні кавомолки, які розмелюють зерна з різним ступенем помелу: від крупинок до порошку. У каталозі інтернет-магазину ви знайдете продукцію виробництва Bosch, Clatronic, Gorenje і багатьох інших виробників. Всі вони відрізняються рядом параметрів:

  • потужністю,
  • місткістю ємності,
  • кількістю чашок кави, яке може бути приготовлено з отриманого кількості меленої кави.

Найбільш зручними в експлуатації є електричні моделі.

Як вибрати кавомолку

Переваги кавомолок:

  • Компактність. Домашні та професійні кавові подрібнювачі відрізняються компактними і невеликими розмірами, завдяки чому не займають багато кухонного простору.
  • Швидкість. Прилади за лічені хвилини подрібнюють продукт до потрібного стану, економлячи час користувачів.
  • Функціональність. Обладнані широким функціоналом і забезпечують користувачеві комфортні умови для експлуатування.
  • Надійність. Комплектуючі виготовляються з нержавіючої сталі або металевого сплаву, завдяки чому працюють довгий час без поломок і несправностей.

 

Що врахувати при покупці кавомолки

Важливою характеристикою є місткість. Цей параметр ви можете визначити для себе, грунтуючись на кількості кави, який ви можете випити за день. Не рекомендується готувати мелену каву про запас, так як він втрачає свій аромат. Від місткості безпосередньо залежить потужність. Чим більше обсяг резервуара у кавомолки, тим більша потужність їй буде потрібно.

Також визначте для себе необхідність наступних додаткових параметрів: автоматичне блокування при неправильному складанні, що особливо актуально для роторної моделі з відкритими ножами, захист від перегріву, місце для намотування кабелю.

При виборі важливо звернути увагу на індивідуальні особливості моделей. Зупиняйте вибір на перевірених фірмах-виробниках. Щоб дізнатися про індивідуальні якості обраної моделі, можна переглянути відгуки попередніх покупців. Знайти їх можна прямо на сайті інтернет-магазину.