Як вибрати львівську бруківку

nick 15, Липень 2020, 21:54 66
Як вибрати львівську бруківку

Тротуарна бруківка – матеріал, який ідеально підходить як для влаштування доріжок, тротуарів, заїздів на приватних ділянках, так і для пристрою цілих кварталів і площ.

Купити львівську бруківку можна на сайті https://brukivka-lviv.com/ з доставкою додому. Ціна на бруківку є для багатьох прийнятною.

Як вибрати львівську бруківку

Що таке бруківка?

Це будівельний матеріал у вигляді натурального каменю, який пройшов спеціальну обробку. Він досить затребуваний серед населення за рахунок тривалого експлуатаційного періоду.

Бруківка відрізняється від тротуарної плитки по дині, ширині. При виготовленні їй надають форму правильної геометричної фігури – цеглинки.

Серед особливостей львівської бруківки можна виділити:

  • Відсутність білого нальоту і плям навіть через 15 років служби. Це досягається введенням в розчин при виробництві особливих з’єднань.
  • Прекрасна імітація натурального каменю в фактурі, завдяки використанню унікальної запатентованої технології.

Якісна бруківка має наступні характеристики:

  • правильна геометрична форма;
  • найрізноманітніші види і форми;
  • спеціально оброблена поверхня;
  • екологічна чистота;
  • тривалий термін експлуатації.

Основною перевагою львівської бруківки можна назвати високий рівень екологічної безпеки цього матеріалу. Якщо порівняти бруківку з іншими дорожніми покриттями, наприклад, з асфальтом, то зовсім нескладно буде помітити переваги першої. Вона не виділяє в атмосферу токсичних летючих з’єднань, але при цьому надійно зберігає власні декоративні та міцнісні властивості.

Технологія укладання плитки з бетону

Від тротуарної плитки львівська бруківка відрізняється своєю формою, її параметри роблять матеріал міцним і надійним. Така плитка витримує навантаження набагато більше, ніж інший її аналог, тому в місцях, де кожен день проходить велика кількість людей, вона незамінна. Її часто укладають біля виходів з метро або великих торгових центрів.

Робота майже не відрізняється від тієї, яку виконують при укладанні тротуарної плитки.

Основні відмінності тротуарної плитки та бруківки

Обидва матеріали часто застосовуються при оформленні доріжок на присадибній ділянці. Основні їх відмінності не тільки в використовуваному при їх створенні сировину, а й формою, і розмірі окремих елементів покриття.