Застосування арок з кульок

nick 1, Липень 2020, 14:09 55
Застосування арок з кульок

Одним з найпопулярніших елементів оформлення є арка з повітряних куль.

І це зовсім не дивно! Арка – це дуже об’ємна фігура, яка відразу ж заповнює собою простір і надає приміщенню святкового вигляду. Якщо вам потрібна арка з кульок, тоді можете замовити її в інтернеті.

Арки і гірлянди з куль бувають:

  • круглі;
  • квадратні;
  • у вигляді серця;
  • різнокаліберні арки.

Арка з повітряних кульок, яка зроблена для фасадів, змушує всіх перехожих звертати уваги на відкриття магазинів, торгових центрів, рекламних павільйонів, а також весільних прикрас. Яскраве поєднання квітів з якісними кулями моментально зачаровує погляд.

Застосування арок з кульок

Переваги замовлення арки з куль на сайті студії аеродизайну

  1. великий асортимент. У цій категорії можна знайти багато варіантів прикрас для самих різних свят. Кожен тут зможе відшукати саме те, що підійде для конкретного випадку.
  2. персональний підхід до кожного клієнта. Достатньо всього лише пояснити фахівцям концепцію свята, і вони відразу ж запропонують варіанти арок, а також відповідну колірну палітру.
  3. Цілодобовий прийом заявок. Заповніть спочатку форму зворотного зв’язку в зручний момент. Менеджер зв’яжеться з вами в самий найближчий робочий час.
  4. Безкоштовна консультація фахівця по вибору найбільш підходящою арки.

Застосування арок з кульок

Як використовувати арки

В основному вони застосовуються для оформлення дверних і віконних прорізів, виділення локацій.

Конструкція з повітряних куль може бути зроблена в будь-якому кольорі, з застосуванням відтінків відповідно до загальною стилістикою свята.

Простір поруч з таким декором можна використовувати замість подіуму (для виступу, весільної церемонії, нагородження, проголошення важливою мови), як елемент оздоблення сцени або президії, як яскравою фотозоні.

Невеликі моделі збираються прямо на місці, великі – з заздалегідь підготовлених елементів.

В останні роки набирають особливої ​​популярності арки на весілля з повітряних кульок. З їх допомогою можна легко прикрасити прохід до вівтаря, вхід урочистий зал або святковий стіл молодят. Крім цього, арки з повітряних куль можна використовувати в рекламних цілях при відкритті ресторану, нового магазину, торгового залу або салону.

Оформлення магазину аркою з кульок – це найвигідніше вкладення в маркетинговий план вашої фірми, оскільки вартість її є доступною. При цьому вигідно і ефектно буде виглядати арка на відкриття магазину, так і для залучення клієнтів на нові колекції або послуги, або напередодні різних свят.