Застосування видів профілів для гіпсокартонних систем

nick 23, Червень 2020, 07:57 42
Застосування видів профілів для гіпсокартонних систем

Профіль для гіпсокартону є легким, міцним і універсальним елементом каркаса, на який встановлюються гіпсокартонні системи різного призначення: підвісні стелі, стінова обшивка, міжкімнатні перегородки, короби для комунікацій, арки та інші декоративні елементи інтер’єру.

За допомогою профілів для гіпсокартону швидко і не витрачаючи багато зусиль можна обшити будь-яку поверхню, побудувати надійні і красиві перегородки, арки та ін. Існують різні види профілів і все їх можна купити без проблем в інтернеті з доставкою додому.

Застосування видів профілів для гіпсокартонних систем

Типи профілів для гіпсокартонних систем:

  • UD – Направляючий профіль для обшивки приміщення. При монтажі конструкції він використовується в якості бази каркаса, до якої вже кріпляться стійку профілі. Зазвичай монтується по всьому периметру площині. Також часто може похвалитися наявністю перфорації для полегшення закріплення його саморізами.
  • UW – Профілі для створення перегородок. Випускаються різних типорозмірів і ширини, що дозволяє формувати перегородки практично будь-якої товщини при необхідності.
  • CW – Профілі для перегородок стоечного типу. Основна особливість – наявність спеціальної канавки-насічки, яка надає більше жорсткості і призначена для прокладки проводів і комунікацій.
  • CD – Стоякові профілі для гіпсокартону – найбільш затребувані вироби на будівельному ринку, оскільки застосовуються в багатьох видах оздоблювальних і будівельних робіт. Стандартні розміри дозволяють використовувати матеріали практичні без відходів. На підставу, створене з цих заготовок, лягає основне навантаження всієї споруди.

Профіль для гіпсокартону різного виду виготовляють зі сталі та алюмінію. Найбільше зустрічаються сталеві (звичайні або оцинковані), оскільки алюмінієві, хоч і мають відмінні характеристики, стоять аж надто дорого.

Як розрахувати необхідну кількість профілів

Розрахунок необхідної їх кількості в чому полегшить схематичний план розташування каркаса. Позначте на аркуші паперу розміри стін і стелі своєї кімнати. Від них вам буде відома загальна довжина напрямних профілів. Потім потрібно буде підрахувати, скільки листів гіпсокартону вам знадобиться, щоб закрити площу. За їх кількістю ви зможете визначити необхідну кількість стоєчних профілів.