Зеленська розповіла, який зробила ремонт на держдачі після переїзду

ДУМКА 14, Травень 2021, 13:58 104
Зеленська розповіла, який зробила ремонт на держдачі після переїзду

Перша леді Олена Зеленська пояснила, чому вони з президентом Володимиром Зеленським і дітьми живуть на держдачі. За її словами, це вимога державної охорони.

Про це вона розповіла в інтерв’ю для програми “VIP з Наталією Мосейчук”.

Дружина президента підтвердила, що на державній дачі вони живуть тимчасово, але поки сім’я змушена там жити на вимогу держохорони.

“Я не можу сказати, що я в захваті від цієї ідеї була з самого початку — і зараз не в захваті. Коли ми все ж вирішили, що треба так зробити, я розуміла, що буде негативна реакція. Я сама так реагувала. Але це вимоги державної охорони-ми нічого не можемо зробити”, — запевняє Зеленська.

Вона розповіла, що після переїзду, вони були змушені зробити там ремонт. Вони збили позолоту і перефарбували в більш спокійні кольори.

“Зробили мінімальний ремонт, тому що перший раз, коли я туди зайшла — золоті люстри, мармурові ванни… Дачу будували для Кучми, але він там прожив, як мені розповідали кілька місяців. Потім там 10 років жив Ющенко і залишив цю дачу в 2014-му.горщики залишилися”, — зазначила Зеленська.

Перша леді вказала, що є таке приміщення — басейн. Він не працює, тому що там аварійна ситуація і у них із Зеленським, не вистачить грошей, щоб його відремонтувати.

“Ремонтували все інше за власні гроші. Меблі у нас були, тому що ми переїхали після того, як продали свій будинок”, — каже Зеленська.

Вона також спростувала чутки про 40 машин охорони.

“Я не знаю, хто це придумав — цього немає. Я навіть запитала-можливо ми чогось не бачимо? Я спілкувалася з керівником служби охорони — одна машина”, — підсумувала Зеленська.