Зеленський особисто дав команду “відмазати” нардепа Трухіна, – Бутусов

ДУМКА 31, Серпень 2021, 04:58 9206
Зеленський особисто дав команду “відмазати” нардепа Трухіна, – Бутусов

Президент Володимир Зеленський особисто дав доручення відвести від кримінальної відповідальності народного депутата від Партії “Слуга народу” Олександра Трухіна.

Таку думку висловив журналіст Юрій Бутусов, передає “Думка“.

“За допомогою своїх джерел ознайомився з відеозаписами камер спостереження на Бориспільській трасі, які зафіксували пересування автомобіля Ауді А8 АЕ 1046 ОК. За кермом машини перебував народний депутат “слуга народу” Олександр Трухін. Відео пересування машини з Трухіним за кермом і відео події не опубліковані через 7 днів. Ми вимагаємо офіційної публікації записів, без неї об’єктивно скласти уявлення про цю історію неможливо.

А між тим, в результаті ДТП серйозні травми отримав голова суддівського комітету Української Асоціації футболу Лучано Лучі, а всього постраждали 6 осіб, у тому числі двоє дітей. Кілька людей досі перебувають у лікарні. Здоров’ю цих людей було завдано тяжкої шкоди, їх машини-розбиті, самі вони могли загинути в результаті дій Трухіна.

За словами очевидців, Трухін був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Він не здавав тести на алкоголь і ганебно покинув місце події на машині “швидкої допомоги”, хоча не отримав ніяких скільки-небудь помітних поранень. “Слуга народу” боягузливо втік від відповідальності перед народом. Для звичайного громадянина-це максимальний термін і багато років у в’язниці”, – зазначив журналіст.

“МВС зобов’язане негайно опублікувати відео ДТП, фракція “Слуга народу” зобов’язана зняти злочинця з усіх посад і забезпечити максимальну прозорість розслідування. П’яний народний депутат, який завдав великої шкоди цілій групі людей і піддав смертельній небезпеці їх життя, зобов’язаний отримати покарання за найсуворішими вимогами Закону. У разі публікації даних кримінальної справи, відео і свідчень очевидців, Трухін повинен отримати реальний кримінальний термін.

Таким чином, раніше озвучена інформація про те, що Трухіна за кермом нібито не було, що за кермом був нібито водій Віктор Склема – не відповідає дійсності. Таку інформацію дав у своїх первинних свідченнях сам Трухін. Але це виявилося брехнею.

Чому ж при всіх цих фактах Трухін спробував видалити новини про ДТП з Інтернет-ЗМІ? Чому ж партія “Слуга народу” не коментує те, що трапилося? Чому мовчить президент Зеленський-7 днів минуло? Мовчать тому, що Трухін отримав підтримку офісу Президента в приховуванні слідів злочину.

Очевидно, що команду приховувати факти злочину дав особисто президент Зеленський. Він особисто контролює силові структури і, якби не було прямої команди з Банкової, ця надзвичайна подія набула б за 7 днів максимально широкого розголосу. Але чому “слуги народу” пішли на такий ризик?

Трухін-один з ключових фінансистів партії “Слуга народу”, він дуже багато знає про те, як і за які кошти працює насправді партія і деякі вищі органи влади. Хто, куди і скільки заносить і роздає – і в парламенті, і в інших офісах. Трухін-заступник голови бюджетного комітету, він прямо вирішує багатомільярдні питання і є “куратором” Полтавської обласної організації партії “Слуга народу”. До слова, разом з ним у машині також у стані алкогольного сп’яніння перебував Фахраддін Мухтаров, голова Полтавської обласної організації “Слуга народу”, на якого була оформлена Ауді. Вони з Трухіним-партнери. Загалом, вирішили “відмазати” того, хто занадто багато знає.

Коли Трухін постане перед судом, вам все одно доведеться коментувати своє ганебне мовчання, пане Президенте. До ваших чудових фотографій з Трухіним потрібно докласти відео, яке ви намагаєтеся приховати”, – додав він.