Зеленський перенаправив кошти паралімпійців на підвищення зарплат у судах

ДУМКА 10, Липень 2021, 00:40 1493
Зеленський перенаправив кошти паралімпійців на підвищення зарплат у судах

Президент Володимир Зеленський підписав закон Про внесення змін до держбюджету для збільшення видатків на місцеві та апеляційні суди.

Закон «Про внесення змін до Закону України» Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо збільшення видатків на забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами ” № 1558-IX, який парламент ухвалив 17 червня, повідомила прес-служба Глави держави.

“Закон, підписаний президентом, дозволить врегулювати питання оплати праці співробітників апаратів судів і забезпечити належні умови для роботи судів, що гарантовано Конституцією України.

Документ вносить зміни до Державного бюджету на поточний рік, збільшуючи видатки Державної судової адміністрації України за програмою “забезпечення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя” на 742 млн грн», – йдеться в повідомленні.

В офісі президента впевнені, що ці гроші дозволять «частково вирішити першочергову потребу в збільшенні обсягу витрат на виплату заробітних плат для працівників апаратів судів».

Закон набирає чинності наступного дня після опублікування.

Показово, що вищеназваний закон передбачає, що збільшення видатків місцевих та апеляційних судів здійснюватиметься за рахунок зменшення фінансування участі національних збірних команд у Паралімпійських та Дефлімпійських іграх.