Зеленський під час карантину влаштував вечірку з нагоди свого дня народження. ВІДЕО

ДУМКА 4, Лютий 2021, 23:58 15253
Зеленський під час карантину влаштував вечірку з нагоди свого дня народження. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський влаштував вечір на честь свого дня народження, незважаючи на те, що в країні ще діяли карантинні обмеження.

Вечірка проходила в квартирі бізнес-партнера Ігоря Коломойського Тимура Міндіча, повідомляє “Думка“, з посиланням на”Схеми”.

Журналісти з’ясували, що всього на день народження до Президента прийшло 30 гостей і ніхто з не був у захисній масці. Слід нагадати, що згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів, на час дії карантинних обмежень з 25 січня по 28 лютого, на території України забороняється проведення заходів, на який присутні більше 20 осіб.

Володимир Зеленський відсвяткував свій день народження в Києві на вулиці Грушевського 9А. у цьому будинку розташовані квартира сім’ї Зеленського, яка оформлена офшорну кіпрську компанію дружини президента Олену Зеленську. Однак саме святкування проходило в іншій квартирі в цьому будинку, яка належить співвласнику студії” Квартал-95 ” і Близькому товаришу і бізнес-партнеру Ігоря Коломойського Тимуру Міндічу.

Серед гостей було досить багато представників влади. Зокрема захід відвідав Голова Офісу президента Андрій Єрмак, помічник президента Сергій Шефір, співробітник ВП Кіріл Тимошенко та міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Також були учасники ” Кварталу-95 “Артем Гагарін, Євген Кошовий, Олена Кравець, Міка Фаталов, Валерій Жидков, Олександр Пікалов, Степан Казанін, режисер” Слуги народу ” Олексій Кирющенко.

Журналісти з’ясували, що вечірка тривала близько 8 годин.

Журналісти направили в офіс президента запит щодо проведення вечірки під час карантинних обмежень, однак відповіді так і не отримали.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з першого лютого уряд ввів в Україні карантинні зони. За тиждень до введення нових обмежень Міністерство охорони здоров’я провело аналіз епідеміологічної ситуації в різних регіонах.

Нагадаємо, раніше народний депутат Гео Лерос заявив, що президент Володимир Зеленський, який заявив про готовність «померти, але не пустити «зелених чоловічків», під час захоплення Криму знімався у фільмі «8 перших побачень» на території країни-агресора.