Зеленський пообіцяв кожному вакцинованому українцю по 1000 гривень від держави

ДУМКА 15, Листопад 2021, 20:34 514
Зеленський пообіцяв кожному вакцинованому українцю по 1000 гривень від держави

Президент України пообіцяв, що всі вакциновані громадяни отримають від держави одну тисячу гривень, які зможуть витратити через додаток “Дія”.

Про це президент заявив під час свого відеозвернення, передає “Думка“.

“Кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати одну тисячу гривень – швидко і зручно, тобто через додаток “Дія”. За ці кошти можна буде придбати абонемент в спортзал або у фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал, виставковий центр або купити квитки для подорожей всередині країни, на внутрішні авіа – і залізничні перевезення”, – заявив Зеленський.

Зеленський заявив, що таким чином держава хоче не тільки стимулювати населення до вакцинації, а й підтримати креативний, спортивний і транспортний сектори економіки України.

Програма почне свою роботу з 19 Грудня, для тих громадян, у кого немає телефону і додатки “дія” будуть розроблені альтернативні методи отримання коштів.

Зеленський заявив, що на реалізацію даної програми держава планує витратити 6 мільярдів гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 54,6% українців не хочуть вакцинуватися від коронавірусу. 42% готові робити щеплення за певних умов. 65% вакцинованих зробили це, щоб не хворіти і не мати ускладнень.