Зеленський за рахунок українців відновить Путіну ним же знищений Донбас, – журналіст

ДУМКА 17, Лютий 2020, 03:53 1158
Зеленський за рахунок українців відновить Путіну ним же знищений Донбас, – журналіст

Донецький журналіст Сергій Гармаш переконаний, що для Путіна зараз дуже важливо на час заморозити війну проти України, щоб відновити економічний потенціал зруйнованого Донбасу, оскыльки зараз Росыъ цей регіон обходитися занадто дорого.

Про це Гармаш заявив під час свого інтерв’ю.

“Путіна задовольнити законсервований конфлікт. Про що говорить наш президент Зеленський, що головне перестати стріляти, – це мрія Путіна.

Путін отримує зниження гостроти конфлікту на міжнародній арені, отримує можливість розвивати там економіку, а зараз це йому дорого обходиться. Якщо там буде мир, там запустять економіку, при чому, швидше за все за наш з вами рахунок”, – сказав Гармаш.

“Так, але в цьому ж інтерв’ю він говорив, що побачив в очах Путіна, всупереч даним розвідки, розуміння, що потрібно припиняти війну. І може у нього є таке розуміння, але Путін не хоче згортати конфлікт на Донбасі, тому що це важіль тиску на Україну.

Росія продовжує наполягати на тому, що б ми вели прямий діалог з Донецьком і Луганськом. І те, що Донецьк і Луганськ стрілятимуть по нас, це єдиний механізм змусити нас вести з ними переговори.

Ви цитували Зеленського, що означає мир – це виведення іноземних військ. А Росія каже, що їх там немає, Росія нічого не буде виводити. А ОБСЄ досі не помічає там російських військ”, – додав журналіст.