Зеленський вимагає посадити Бутусова, Гордона, Шустера і Разумкова, – Богдан

ДУМКА 14, Грудень 2021, 19:45 1001
Зеленський вимагає посадити Бутусова, Гордона, Шустера і Разумкова, – Богдан

Колишній керівник офісу Президента Андрій Богдан повідомив, що президент України Володимир Зеленський дав команду Державному бюро розслідувань організувати його кримінальне переслідування, а також журналістів Юрія Бутусова, Дмитра Гордона, Савіка Шустера і Політика Дмитра Разумкова.

Про це Богдан заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону.

“Поставлено завдання рити, посадити Богдана у в’язницю. Ну, там список довгий. Там все: Бутусов, Савік Шустер, Діма Разумков і вся його група”, – заявив Богдан.

Екс-керівник ОП стверджує, що команду в. о. керівника ДБР Олексію Сухачову дав особисто президент Зеленський.

“Особисто, так, дає команду посадити. Товариш Сухачов – він зараз виконує обов’язки. А дуже хоче бути призначений постійно, надовго, щоб стабільно було. І той все бере під контроль, наради збираються. Отримує негласні слідчо – розшукові дії”, – відповів Богдан на запитання, чи дає команди особисто президент Зеленський.

Санкцію суду на проведення слідчих дій, за інформацією Богдана, видає суддя з Полтави, якого ДБР шантажує через звинувачення в отриманні хабара.

“У них є там якийсь суддя в Полтавській області, в місті Полтаві. Його взяли на хабарі … стандартна практика. Взяли на хабарі, підвісили. І Він їм підписує, не читаючи”, – заявив Богдан.