Житель Черкащини пригрозив розправою офіцеру ЗСУ через блогерку Di.rubens

ДУМКА 26, Січень 2021, 09:07 507
Житель Черкащини пригрозив розправою офіцеру ЗСУ через блогерку Di.rubens

Житель Умані Владислав Гридасов пригрозив нападом і побиттям офіцера Збройних сил України (ЗСУ) Анатолія Штефана через скандал, що спалахнув навколо Київського блогера “Di.rubens ” (Таїсія Онацька (Маламан).

Таким чином українець вирішив заступитися за дівчину, яку внесли в “Миротворець” за її симпатію країні-агресору, а в результаті і сам потрапив в цю базу.

Повідомлення про це з’явилося на Facebook-сторінці “День ялиці” (щоб подивитися фото, доскролльте новину до кінця).

“Давайте натовпом зловимо цього вояку і змусимо вибачитися. Якщо не зрозуміє, можна буде отп * * дить і облити зеленкою чисто для приколу, щоб розумів, що буває, якщо чіпати молодь. І змусити зняти з сайту “Миротворець”, тому що там публікують ні в чому не винних людей, які потім вмирають дивним чином”, – написав Грідасов під повідомленням блогера ” Di.rubens ” в Instagram.

Після цього Грідасов був внесений в” Миротворець ” за спробу організації нападу і нанесення тілесних ушкоджень офіцеру української армії.

Зазначається, що 24-річний житель Чернівецької області підтримує збройний напад російського агресора на Україну. Крім цього, часто відвідував окупований РФ Крим, що видно з його фото в соцмережах.

“Центр” Миротворець “просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених дій проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень”, – йдеться про нього в картці бази.

Житель Черкащини пригрозив розправою офіцеру ЗСУ через блогерку Di.rubens Житель Черкащини пригрозив розправою офіцеру ЗСУ через блогерку Di.rubens Житель Черкащини пригрозив розправою офіцеру ЗСУ через блогерку Di.rubens Житель Черкащини пригрозив розправою офіцеру ЗСУ через блогерку Di.rubens Житель Черкащини пригрозив розправою офіцеру ЗСУ через блогерку Di.rubens