Журналіст розповів подробиці затримання брата суддя Вовка

Володимир Маркопольский 6, Квітень 2021, 15:58 70

НАБУ затримало на хабарі в 100 тисяч доларів рідного брата голови Окружного адмінсуду Павла Вовка. Його звуть Юрій Зонтов, і він заявив, що є співробітником Служби зовнішньої розвідки.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці розповів журналіст Юрій Бутусов.

“Як відомо, рідне прізвище Павла Вовка-парасольок, Вовк – це прізвище його дружини Світлани, яку він взяв після одруження в 1999 році. А брат залишився парасольковим, і теж був тісно пов’язаний з правосуддям – він працював адвокатом”, – пояснив він.

За даними джерел Цензор.Ні, Вовк організував глибоко законспіровану систему отримання хабарів. Кожен хабародавець аналізувався, робота йшла тільки з зрозумілими і відомими людьми, і тільки по великих сумах.

“Павло Вовк особисто не бере участі в передачі грошей – він розуміє, що за ним йде полювання. Працює система посередників, це вони контактують з” клієнтами”, і передають гроші від хабародавця рідному брату”, – зазначив журналіст.

“Вовк неодноразово зривав операції НАБУ з документування його хабарів. Цього разу спрацювала жадібність-справа мала слухатися в ОАСК завтра, терміновість була виправдана ситуацією. І добре знаючи наші правоохоронні органи, Вовк не думав, що НАБУ ризикне передавати цілих 100 000 доларів через ланцюжок посередників, який, здавалося, було неможливо відстежити. Уявіть собі, адже 100 тисяч можна було в процесі передачі і десь втратити. Однак НАБУ вирішило ризикнути такими величезними грошима і при цьому знайшло спосіб знайти свої гроші і встановити передачу Зонтову”, – деталізував Бутусов.

За його словами, Юрій Зонтов зберігає Адвокатське свідоцтво, і отриманий хабар повіз на зберігання на квартиру, в якій обладнаний Адвокатський офіс. У квартирі три сейфи для документів і цінностей.

“Завдяки роботі в розвідці, Зонтов мав можливість користуватися офіційним прикриттям і статусом державного службовця, організовуючи виїзди в країни, в яких родині так зручно зберігати крадене в Україні”, – додав журналіст.

Нагадаємо, 6 квітня НАБУ затримало рідного брата глави ОАСК Вовка при отриманні $100 тис.гроші призначалися для одіозного судді.