Журналіст відповів співробітникам каналу Медведчука: Проявіть солідарність з Кіпіані

Володимир Маркопольский 3, Лютий 2021, 11:50 91
Журналіст відповів співробітникам каналу Медведчука: Проявіть солідарність з Кіпіані

Журналіст і представник української сторони в Тристоронній контактній групі Денис Казанський відповів співробітникам каналів Медведчука, які поскаржилися, що їх “не підтримали колеги з інших видань”.

Свою думку Казанський висловив у себе в Twitter, передає “Думка“.

Він нагадав, що після покупки телеканалів “112”, “Zik” і “NewsOne” Віктором Медведчуком, на них спішно позакривали всі телепередачі, які не подобалися новим господарям, і співробітники каналів цьому ніяк не протистояли.

“І ще про” утиск свободи слова ” і журналістську Солідарність. Як тільки канали купив Медведчук, там відразу ж закрили всі програми, які не подобалися його господарям в Кремлі. Тепер ці ж люди скаржаться на утиски”, – зазначив Казанський.

Він додав, що солідарність зі співробітниками каналів “112”, “Zik” і “NewsOne” можна проявляти після того, як вони в свою чергу проявлять солідарність з Вахтангом Кіпіані, книгу якого Медведчук хоче заборонити через суд.

“Вважаю, що журналістську Солідарність до співробітників телеканалів Медведчука потрібно проявляти відразу після того, як вони проявлять солідарність з Вахтангом Кіпіані, книгу якого Медведчук намагається заборонити через суд”, – заявив Казанський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.