Журналісти оприлюднили докази, що у голови Харківської ОДА є бізнес у Криму

ДУМКА 6, Серпень 2021, 07:55 2711
Журналісти оприлюднили докази, що у голови Харківської ОДА є бізнес у Криму

Голова Харківської обласної адміністрації Айна Тимчук у 2015 році оформила довіреність на громадянку Росії для представлення її інтересів в органах окупаційної влади Криму.

Про це повідомляє сайт “Главком”, який оприлюднив копії відповідних документів.

Довіреність оформлена в Дніпрі і надає двом громадянам України в т.ч. тоді законному чоловікові Айни Андрію Тимчуку і громадянці Росії Людмилі Доброскок представляти інтереси Айни Тимчук в органах окупаційної влади Криму.

У довіреності, виданій українським нотаріусом, Крим на манер окупаційної влади називається Республікою Крим, а також особи уповноважуються на вирішення питань власності щодо готелю” Асторія ” в Алушті.

При цьому йдеться про внесення змін до ЄДРП-російського реєстру юросіб.

Нагадаємо, Айна Тимчук була призначена на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації замість Олексія Кучера 27 листопада 2020 року Володимиром Зеленським.

Її екс-чоловік двічі ставав фігурантом розслідувань Bihus.info.

За даними журналістів, він мав очевидний конфлікт інтересів на минулій посаді директора Департаменту екології та природних ресурсів Харківської ОДА, а також приховав майно від НАЗК.

Навесні харківські перевізники зверталися до президента через спроби рейдерського захоплення автобусних перевезень в області, вказуючи на Андрія та Айну Тимчук.

Журналісти оприлюднили докази, що у голови Харківської ОДА є бізнес у Криму Журналісти оприлюднили докази, що у голови Харківської ОДА є бізнес у Криму