Журналісти знайшли співробітника СБУ, який намагався зірвати показ фільму про офшори Зеленського

ДУМКА 14, Жовтень 2021, 02:44 2917
Журналісти знайшли співробітника СБУ, який намагався зірвати показ фільму про офшори Зеленського

Олександр Новіков намагався зірвати показ фільму-розслідування”Офшор 95″. Тепер він каже, що “вирішував робочі питання”.

Два високопоставлених джерела в КМДА підтвердили, що за день до показу їм подзвонив чоловік, який представився співробітником СБУ. І спробував зірвати прем’єру фільму про офшори президента Зеленського та його оточення.

“Дзвонили людям, які мають відношення до Малої Опери. І, по суті, просили не проводити цей захід, попереджаючи про потенційну якусь відповідальність, якщо воно буде проведено. Фізично не погрожували, а з натяками, що можуть бути проблеми, якщо відбудеться цей показ”, – розповів радник мера Олексій Гриценко.

Номер, з якого дзвонили київським чиновникам, додатки для ідентифікації визначають як “Олександр Новіков СБУ”. Цей же телефон вказаний при реєстрації банківського рахунку на ім’я Олександра Новікова.

“Я з погрозами не дзвонив. Чесно кажу. У мене є робочі питання, а робочі питання – це робочі питання. А з погрозами не дзвонив”, – сказав Новіков журналістам.

В СБУ На запитання ” Слідства “по суті не відповіли, обмежившись заявами, що”не втручаються в діяльність журналістів”.