ЗМІ: Зеленський таємно поїхав у Карпати на відпочинок. ВІДЕО

Володимир Маркопольский 30, Квітень 2021, 10:42 204

Президент Володимир Зеленський таємно відвідав Прикарпаття, проте з’ясувалось, що він поїхав туди не працювати, а відпочивати.

До президентської резиденції в с.Гута, де на Зеленського чекали активісти з плакатами, навідались журналісти “Прямого”.

“Ймовірно, на цьому гвинтокрилі прибуває на Прикарпаття президент Зеленський у резиденцію в с.Гута, а не в обласний центр і не на об’єкти, які він мав інспектувати. За інформацією джерел, президент летить у Карпати не працювати, а в черговий раз відпочивати на Великдень серед карпатських краєвидів”, – йдеться в сюжеті.

Зазначається, що в цей час у центрі Івано-Франківська керівництво ОДА зібрало журналістів, щоб їхати на об’єкти, які, нібито, приїхав перевірити президент. Мова йшла про дороги та лікарні, які саме чиновники тримали у секреті. Врешті на ревізію доріг чиновники поїхали самі.

Біля резиденції у с.Гута Зеленського зустрічали місцеві активісти з плакатами. “Коли в країні восьмий рік війна, коли окуповані території, коли гинуть наші воїни, президент знаходить собі час на відпочинок. Хочеться зрозуміти, як можна відпочивати, коли стільки проблем в державі.

На одному стадіоні Володимир Олександрович сказав, що я ваш вибір. Пройшло два роки. Я б хотів йому сказати, що Ви наша ганьба! Чому ветерани АТО заарештовані? Чому Антоненка не звільнили? Гарантом усіх цих справ був особисто Зеленський. Він брав на себе зобов’язання, що Україна буде однією з перших у Європі провакцинована. Де провакциновані українці?”, – наголосив активіст ГО “Справа громад”.

Крім того, один з учасників акції додав, що, якщо у 2018 році він пишався Україною, то зараз це просто сором. “Сором, який іде не від народу, а зверху”, – зазначив він.

“Ми хочемо звернути увагу президента на людей. Щоб він згадав, що є гарантом, який обіцяв нам краще майбутнє, але, на жаль, став нашим вироком”, – додала активістка.

Зазначимо, в учасників акції дуже багато питань до президента: про війну, про затриманих ветеранів, про президентські відпочинки, про неправомірні рішення та призначення, про шоу під час виборів у 87-му окрузі в Надвірній та не чесний підрахунок голосів. Всі ці питання активісти хотіли особисто поставити Зеленському, проте охорона не пустила їх за огорожу. Тому питання до президента залишили на паркані.

Адміністрація та охорона резиденції на запитання, чи прилетів президент, утримались від відповіді.