Знайомимося з автомобільними генераторами

nick 15, Серпень 2020, 12:53 58
Знайомимося з автомобільними генераторами

Автомобільний генератор є основним джерелом електроенергії машини, являє собою пристрій, який перетворює механічну енергію в електричну.

Генератор забезпечує зарядку АКБ і через нього живить все електросистеми в авто після запуску ДВС. Зараз купити автомобільні генератори можна на сайті https://ua.starter.ms/generatory з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох доступною.

Знайомимося з автомобільними генераторами

Автомобільні генератори: особливості конструкції

Вузол має дуже складну конструкцію, його основні елементи:

 • Статор – це нерухома частина, яка представляє собою дротяну обмотку, тут утворюється струм.
 • Ротор – частина, яка обертається. Складається з вала, обмоток і контактних кілець.
 • Ковзні контакти – також називаються щітками, з’єднуються з кільцями за допомогою пружин.

Не всі сучасні генератори на машинах забезпечуються щітками, є конструкції без контактних кілець. Такі моделі є масивними і гучними в роботі, але вважаються більш надійними.

Види автомобільних генераторів

У старих машинах використовувалися автогенератори постійного струму, але зараз їх не застосовують через часті поломок колекторного вузла. Також вони вважаються дуже ненадійним через швидке зношення ковзають контактів.

Сучасні моделі авто використовують пристрої змінного струму. Вперше такі пристрої з’явилися ще в кінці 40-х років минулого століття. Нові моделі складалися з декількох окремих блоків, але пізніше все вузли почали збиратися в одному корпусі. Новинка дозволила збільшити вихідну напругу, підвищити надійність роботи, знизити ймовірність поломок. Всі характеристики були поліпшені.

Чому необхідно міняти генератор:

 • Правильна подача харчування в бортову систему.
 • Новий генератор авто гарантує надійність під час їзди.
 • Якісна деталь буде служити набагато довше відновленої.

Основні правила вибору автогенератора

Автомобільний генератор повинен повністю відповідати автомобілю, на який його планують встановити. Щоб відшукати оптимальну модель саме для своєї машини – скористайтеся спеціальним фільтром на сайті. Довіряти варто тільки перевіреним торговим маркам, які давно добре себе зарекомендували серед споживачів.

 • Bosch
 • Hitachi
 • Valeo
 • Denso
 • Krauf

Щоб визначити, як проявляє себе обраний генератор на авто під час експлуатації – для початку вивчіть відгуки попередніх покупців.

Зробив діло – катайся сміливо!

Поміняти генератор не так-то легко. Можна зробити це і своїми руками, якщо є інструкція і такий-сякий досвід, або звернутися до справжніх професіоналів. У будь-якому випадку, якщо ви замовили якісний товар від перевіреного бренду, та ще й з гарантією, можете бути спокійні за своє авто – попереду не одна спокійна зима.