ЗСУ провели успішні випробування реактивного снаряда “Тайфун-1″ для РСЗВ ” Верба”

ДУМКА 29, Липень 2021, 22:11 102
ЗСУ провели успішні випробування реактивного снаряда “Тайфун-1″ для РСЗВ ” Верба”

Міністерство оборони України провело успішні випробування нового реактивного снаряда калібру 122 мм “Тайфун-1” для реактивної системи залпового вогню БМ-21У “Верба”.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони, інформує “Думка“.

“Міністерство оборони продовжує реалізацію стратегії ракетно-реактивного озброєння Збройних сил України. Результати випробувань ” Тайфун-1 “будуть використані в ході розробки реактивного снаряда калібру 220 мм” Тайфун-2 “для модернізованої системи залпового вогню” Ураган”, – заявив з цього приводу міністр оборони України Андрій Таран.

Він зазначив, що ДП “Конструкторське бюро” Південне ” ім. М.К. Янгеля”, яке розробило снаряд, також успішно провело льотні випробування відремонтованих ракет для тактичного ракетного комплексу “Точка-У”.

“У ході дослідницького ремонту вони були додатково оснащені системою аварійного припинення польоту і системою телеметричного контролю. За словами Андрія Тарана, ремонт ракет для “Точки-У” дозволить відновити боєкомплект Збройних сил України для виконання завдань за призначенням”, – йдеться в повідомленні.

Міністр оборони також додав, що зараз на завершальному етапі державних випробувань знаходиться створення високоточної ракети калібру 300 мм “вільха-М” з поліпшеними характеристиками для модернізованих систем залпового вогню “Смерч”, яка розроблена ДП “Державне Київське конструкторське бюро “ЛУЧ”.

“Андрій Таран зазначив, що в рамках програми підвищення обороноздатності, Міністерством оборони запланована закупівля оперативно-тактичного ракетного комплексу “Сапсан”. Його виробником є ДП “Конструкторське бюро” Південне ” ім. М. К. Янгеля”, – резюмують в Міноборони.