ЗСУ звільнили ще два населені пункти на Херсонщині

ДУМКА 29, Червень 2022, 08:31 621
ЗСУ звільнили ще два населені пункти на Херсонщині

Збройні сили України досягли успіху в контрнаступі на півночі від Херсона.

Воїни звільнили від російських загарбників два населені пункти. Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) з посиланням на журналіста Андрія Цаплієнка.

Зазначається, що ЗСУ звільнили села Зелений Гай і Барвінок приблизно за 25 км на північ від Херсона на кордоні Херсонської й Миколаївської областей.

“Але станом на 28 червня ні українські, ні американські офіційні особи не назвали цих населених пунктів”, – зазначили експерти.

Також повідомляється, що російські війська безуспішно намагалися відновити раніше втрачені позиції у Потьомкіному, Плотницькому та Лупаревому на північному заході Херсонщини.

Окупанти продовжують обстрілювати та завдавати ударів із повітря вздовж кордонів Миколаївщини та Херсонщини, а також Херсонщини й Дніпропетровщини, щоб зірвати контрнаступ українських військ.

Представниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк зазначила, що українські сили завдали ударів по трьох системах “Панцир” окупантів у межах спроби знищити російську оборону на острові Зміїний біля румунського узбережжя.