Асортимент продуктів харчування оптом від компанії Чудо-Нива

ДУМКА 30, Серпень 2020, 23:52 765
Асортимент продуктів харчування оптом від компанії Чудо-Нива

У чому полягає перевага оптових закупівель? У першу чергу, це значна фінансова вигода для обох сторін. Продавець має змогу заробити більше, адже реалізовує одразу велику партію товару.

А покупець отримує товар з мінімальною націнкою за принципом: чим більше товару купуєш, тим більшою є знижка. До того ж, оптові закупівлі – це реальна можливість зекономити на доставці товару. Вартість доставки великої партії товару завжди буде нижчою, аніж сума доставки кількох дрібних партій. Саме тому вигідно співпрацювати з компанією Чудо-Нива. Компанія пропонує якісні продукти оптом https://www.chudo-nyva.com.ua/products, до того ж, за низькими цінами! У асортименті Чудо-Ниви – великий вибір макаронних виробів, олії, борошна, круп оптом та в роздріб. Представлена продукція власного фасування та від інших провідних українських виробників. Оптові точки продажу знаходяться у трьох міста – Рівне, Луцьк та Новоград-Волинський. Тут можна купити продукцію оптом та в роздріб за дуже низькими цінами!

Асортимент продуктів оптом від Чудо-Ниви

Серед основних продуктів харчування українців – крупи, макарони, сіль та цукор, борошно та інші бакалійні товари. Всі ці продукти харчування є в асортименті компанії Чудо-Нива. Детальніше зупинимося на видах продукції, яку пропонує виробник.

Олія

З кожним роком виробництво соняшникової олії в Україні зростає. Це пов’язано з високим попитом на таку продукцію як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. До того ж, Україна є лідером з вирощування соняшнику. У 2019 році в Україні було вироблено рекордну кількість соняшникової олії – 6,36 млн тон, що складає 32% від загального світового виробництва. Рафінована соняшникова олія добре підходить для смаження, приготування різноманітних страв, у той час як нерафіновану олію найчастіше використовують для заправки салатів.

Асортимент продуктів харчування оптом від компанії Чудо-Нива

Ви можете вигідно купити соняшникову олію в компанії Чудо-Нива. У асортименті є нерафінована та рафінована олія у бутлях різного об’єму – від 1 л до 5 л. Пропонується олія від провідних українських виробників під ТМ Оліяр, Добра, ДарОлія, Краплинка, Почаївська Рудня та ін.

Крупи

Одним з основних елементів щоденного раціону українців є крупи. Це і гречана, і пшенична, і кукурудзяна крупа, і рис та булгур. Всі крупи багаті на вітаміни та мінерали та підходять для споживання практично всім – від маленьких дітей до людей похилого віку. Крупи також радять вживати у їжу дієтологи, вони корисні й для людей з діабетом.

Купувати крупи оптом https://www.chudo-nyva.com.ua/product-category/krupi дуже вигідно, адже вони довго зберігаються, а українці люблять закуповувати їх про запас, тому одразу купують велику кількість такого товару. В асортименті компанії є всі види круп – від гречаної до манної. Також в асортименті виробника є булгур, горох та льон.

Сіль та цукор

Асортимент продуктів харчування оптом від компанії Чудо-НиваЦі сипучі продукти харчування є у кожній українській родині. Вони часто використовуються для щоденного приготування страв, а також для консервації, виготовлення джемів, варення та випічки. Враховуючи часте використання солі та цукру, найвигідніший варіант – це придбання таких продуктів оптом. Чудо-Нива пропонує сіль та цукор у пакуванні, а також на вагу.

Ви можете купити цукор в мішках: такий варіант є дуже вигідним, адже українці полюбляють запасатися цукром у великих об’ємах. Його використовують для приготування джемів, варення, випічки. Також цукор у мішках часто закуповують для пекарень та кафе.

Інші товари

Окрім олії, солі, цукру та круп оптом Чудо-Нива пропонує такі товари:

  • макаронні вироби;
  • консерви;
  • томатні соуси та пасту;
  • кондитерські вироби;
  • борошно;
  • соду та крохмаль;
  • чай, каву, соки, води та ін.

Звертайтеся у компанію Чудо-Нива, якщо хочете придбати якісні продукти харчування за оптовою ціною!