Автоцивілка від Оранти: відповідальність і безпека

ДУМКА 30, Вересень 2021, 23:17 38
Автоцивілка від Оранти: відповідальність і безпека

Автомобіль відкриває нові можливості для власника і дозволяє перетинати географічні кордони із максимальною легкістю, але крім користування всіма перевагами транспортного засобу, водію треба пам’ятати про невід’ємну складову безпечних поїздок – автоцивілку. Мова йде про захист власника автомобіля від додаткових фінансових витрат у випадку ДТП. Страхування авто дозволяє відповідальній компанії подбати про грошове відшкодування фізичної/матеріальної шкоди згідно закону. Більш того, сам страхувальник відчуває спокій і впевненість, адже у випадку виникнення проблемі йому буде до кого звернутися і в кого просити допомоги.

Автоцивілка від Оранти: відповідальність і безпека

Якій компанії довіритися?

Оранта сприймається в якості найвідомішої і найнадійнішої організації, яка займається страхуванням. Її досвід налічує не один десяток років, тому саме цій компанії можна сміливо довіряти. Варто зазначити, що цивілка купити дозволяється навіть в онлайн-режимі. Для цього слід:

  • відвідати офіційний сайт компанії;
  • вказати тип транспортного засобу;
  • зазначити місце реєстрації власника авто;
  • вказати пільги (у випадку їх наявності);
  • збільшити суму покриття (якщо є необхідність);
  • ознайомитися із вартістю електронної автоцивілки і здійснити оплату.

Кожен поліс супроводжується можливістю отримання технічної допомоги у будь-який час і у будь-якому місті України. Для цього варто звернутися за допомогою за вказаним телефоном і описати актуальну ситуацію. Компанія візьме на себе відповідальність і здійснить транспортування авто до станції техобслуговування (яка знаходиться найближче).

Особливості співпраці

Отримати 50% знижки на придбання автоцивілки можуть певні групи громадян України, серед них пенсіонери, інваліди ІІ групи та інші (ознайомитися із повним переліком можна на сайті компанії). Цікаво, що впевнитися у чинності електронної автоцивілки (документ буде відправлено на email) можна як завдяки держномеру авто, так і за допомогою QR-коду, відображеному у полісі. Клієнт компанії має змогу зберегти документ в цифровому вигляді або роздрукувати його. В обох варіантах автострахування має однакову юридичну силу.

Оранта відома своїм багаторічним досвідом оформлення страхування, тому пропонує клієнтам подбати про безпеку не лише свого авто, але і власного життя, будинку, а також для подорожі за кордон. Під час оформлення враховуються особисті побажання та особливості.