Блочно-компресорні станції: принцип роботи та особливості обладнання

ДУМКА 21, Вересень 2020, 17:32 97
Блочно-компресорні станції: принцип роботи та особливості обладнання

Блочно-компресорні станції ‒ це цілий комплекс спеціального обладнання, яке підготовлює та подає робоче середовище (найчастіше це звичайне повітря або суміш агресивних газів) на пневматичний інструмент. Основною відмінністю, що відрізняє БКС від звичайних компресорів, є можливість роботи в автоматичному режимі, що дозволяє позбутися необхідності наявності обслуговуючого персоналу за цим обладнанням і значно підвищити ефективність промислового об’єкту.

Придбати блочно-компресорні станції ви можете за адресою: https://dalgakiran.ua/uk/produkciya/blochno-kompressornye-stancii-bks. Компанія «Далгакіран» є одним з лідерів на українському ринку промислового обладнання. Для свої клієнтів вона пропонує тільки надійні пристрої, які володіють чудовою репутацією серед профільних спеціалістів.

Основні особливості БКС

Блочно-компресорна станція володіє досить цікавим зовнішнім виглядом. Все обладнання, яке відповідає за функціональність станції, встановлюється в спеціальний блок. Окрім звичайного компресорного обладнання сюди варто додати: освітлення, опалення, систему вентиляції, заземлення та систему пожежної безпеки.

Завдяки контейнеру компресорне обладнання можна встановлювати під відкритим небом, адже спеціальний матеріал дозволяє захистити пристрої при температурі від -30 до +30 градусів за Цельсієм. Контейнер складається з таких основних елементів, що забезпечують ізоляцію компресора:

  • металевого суцільнозвареного каркасу;
  • сендвіч-панелей, товщина яких складає 10 см;
  • захисних жалюзі;
  • дверей із запірними механізмами;
  • балок та перемичок, які забезпечують конструкції достатній рівень жорсткості.

Окрім контейнера блочно-компресорна станція складається з таких основних елементів:

  • компресора ‒ обладнання, ціль якого полягає в нагнітанні та подачі робочого середовища на пневматичний інструмент;
  • система підготовки робочого середовища;
  • автоматична система управління ‒ в автоматичному режимі керує показниками роботи обладнання в залежності від ситуації на виробництві;
  • повітряна трубопровідна магістраль, по якій робоче середовище досягає пневматичного інструменту.

Блочно-компресорні станції дозволяють значним чином спростити виробничий процес в тих ситуаціях, коли від підприємства вимагається максимальна ефективність роботи компресорного обладнання. Також цей комплекс є причиною суттєвої економії ресурсів та зниження ризику виникнення аварійних ситуацій.