Чи дійсно у приватних школах більш якісний рівень послуг навчання

ДУМКА 27, Січень 2021, 17:16 92
Чи дійсно у приватних школах більш якісний рівень послуг навчання

Які б реформи не запроваджували у сфері освіти України, але школа залишається головним закладом для отримання базових знань. Як мінімум, 9 класів повинен закінчити підліток і вже далі вибирати свій життєвий шлях. Сьогодні це можна робити не тільки в державних, а й приватних школах, чиїми послугами із задоволенням користується багато батьків. Для них приватні школи Києва є синонімом якісного навчання і високого статусу, де їхні діти отримають знання, які їм точно знадобляться в житті.

Чи дійсно у приватних школах більш якісний рівень послуг навчання

Головні переваги приватних навчальних закладів

Для когось недержавний навчальний заклад щось нове та незвідане. Як правило, такі люди вважають, що якщо є безкоштовна освіта, то навіщо комусь платити – результат то однаковий. Але відвідування приватних шкіл має ряд переваг, які дітям не забезпечать в іншому місці. Це:

  • актуальність знань;
  • індивідуальний підхід;
  • безпека;
  • сучасні методики.

Для тих, хто головним фактором вважає гроші, рекомендується поцікавитися – скільки необхідно здавати до фондів звичайної школи й класу, тому таке навчання складно назвати безкоштовним.

Ніяких прихованих витрат і комісій

У приватній установі досить сплатити суму за прайсом і ніяких додаткових витрат батьки більше не несуть. Для дітей навчання в приватній школі являє не такий складний та рутинний процес. Хоча шкільна програма в цілому однакова, але викладачі намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного учня, побачити таланти і схильність до певних наук, щоб розвивати в дітях саме ці напрямки. Для цього використовується симбіоз навчальних та ігрових процесів.

Кожен вчитель максимально зацікавлений в тому, щоб дати потрібні й корисні знання, а не сухо відчитати урок і забути про нього. У приватних навчальних закладах робиться наголос на певні науки і напрямки, як в ліцеях. Одна з таких шкіл Києва “Basis”, орієнтується на природничі науки і, що дуже важливо, тут викладають англійську мову, що сьогодні є життєвою необхідністю. Після закінчення навчання, випускникам видається атестат встановленого зразка.

Повний спектр послуг освітніх установ

Зазвичай ціна навчання залежить від рівня, тобто для молодшої школи вартість одна, а для старшої інша і вона трохи вище. До переліку послуг включається:

  • 3-разове харчування;
  • трансфер;
  • факультативні гуртки.

Укладається договір, в якому прописуються умови та обов’язки сторін. Гарантує заклад і безпеку, що також важливо. Сюди просто так сторонні не зайдуть.

Для вступу потрібно пройти відбір

Щоб стати учнем закладу, треба пройти спеціальний відбір. У школі “Базис” та й у будь-якій недержавній установі є досить жорсткі критерії відбору. Для вступу в перший клас необхідно пройти співбесіду з психологом. При наборі в 5-11 клас крім психолога, потрібно ще поспілкуватися з викладачами. Це все дасть можливість зрозуміти, чи зможе дитина влитися в колектив, а також наскільки легко вона буде опановувати навчальний матеріал, щоб виключити відставання в освіті.