Для чого потрібні інтерактивні панелі

nick 22, Квітень 2021, 20:08 62
Для чого потрібні інтерактивні панелі

Інтерактивні панелі є більш зручною і функціональною альтернативою екрану з проектором.

Мультіборд є цілий мультимедійний комплекс «все в одному», який складається з широкоформатного сенсорного екрану, комп’ютера з ОС, WI-FI-модуля і стереодинамиков. Вся «начинка» захована в корпусі дисплея, який фіксується до стіни за допомогою кронштейна або встановлюється на стенді. Дізнатись ціну і купити інтерактивну панель можна в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість її є для багатьох прийнятною.

інтерактивні панелі

Використання інтерактивних панелей

Будь-яка інтерактивна панель розширює ваші візуальні комунікації, перетворюючи презентації, навчальні заняття або лекції в класі, наради та планерки, спільну роботу, в творчий і інтерактивний процес. Незалежно від завдання, інтерактивна панель допоможе вам подивитися на звичні речі по-новому і працювати більш ефективно.

Інтерактивні панелі призначені як для сфери освіти – ВНЗ, шкіл, навчальних центрів, так і для корпоративного сегмента, можуть бути встановлені в переговорних кімнатах і кабінетах директорів вищої ланки. Широкий набір інструментів і встановленого ПЗ допоможуть впоратися з вирішенням бізнес-завдань різного рівня.

Переваги роботи з інтерактивною панелю

  • Інтеграція з професійними програмами: (AutoDesk, Solidworks, Tekla, Addobe Illustrator, CorelDraw та ін.). Вони будуть підтримувати мультитач управління і збереження заміток прямо в файл програми.
  • Система розпізнавання розуміє кілька типів жестів: масштабування об’єкта, обертання, переміщення, перегортання сторінок. Також вона може розпізнавати рукописний текст.
  • Зручний інтерфейс для підключення до ПК або ноутбука. Інтерактивна панель використовує порти USB і HDMI для моментального підключення комп’ютерів і периферійних пристроїв.

інтерактивні панелі

Комбінована інтерактивна панель

Це пристрій, який поєднує переваги обох типів описаних раніше панелей: компактність і самодостатність інтерактивної панелі і поверхні для письма. Як і звичайна дошка, інтерактивна панель підтримує інструменти для запису: стилус, пальці і маркери сухого стирання.

Інтерактивне обладнання призначене для одночасної роботи з різними видами даних. Це підвищує кількість залучених глядачів і полегшує процес демонстрації. Інтерактивна панель є ідеальним рішенням для організації заходів з високою прохідністю, де потрібно не тільки презентація контенту, але і взаємодія з ним, а також естетичне і функціональне зручність самої технології.