Для чого потрібні інтерактивні дошки

nick 14, Грудень 2021, 17:36 184
Для чого потрібні інтерактивні дошки

Нині взагалі нікого не здивуєш інтерактивною дошкою.

Багато навчальних закладах застосування її стало звичною справою, а в офісах і поготів. Купити інтерактивну дошку можна в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість її є для багатьох прийнятною.

Для чого потрібні інтерактивні дошки

Що потрібно знати про інтерактивну дошку?

В наш час розроблено три технології пристроїв:

  • резистивні дошки. Керуються за допомогою стілус, спеціальної вказівки або пальця. Здебільшого вони поширені у освітніх закладах.
  • електромагнітні дошки відрізняються більш твердою поверхнею, на відміну від резистивних, керуються електронним пером.
  • інфрачервоні моделі. Для керування такою дошкою застосовують стілус або долоню. Головна перевага – одночасне торкання кількома предметами.

Переваги інтерактивних дощок

  1. Підвищення ефективності навчання. Завдяки інтерактивній дошці підвищується мотивація учнів, вони легше залучаються до навчання. Значно покращується концентрація уваги та запам’ятовування досліджуваного матеріалу;
  2. Велика економія часу освітянина. Підготовлений інтерактивний урок може бути неодноразово швидко підкоригований та швидко пристосований під різні аудиторії. При цьому можна в короткий термін повертатися на попередні сторінки, не втрачаючи при цьому дорогоцінного часу;
  3. Швидке освоєння технічних новинок. Підлітки легко опановують комп’ютерну грамотність, швидше освоюють сучасні електронні пристрої.

Для чого потрібні інтерактивні дошки

Особливості інтерактивної дошки SMART Board

Інтерактивна дошка SMART Board є одним із найпопулярніших продуктів фірми SMART Technologies – одного з провідних виробників інтерактивних систем.
Інтерактивна дошка SMART є чудовим рішенням для будь-якого офісу чи навчального закладу. Використання дощок SMART Board є актуальним також для бізнесу. Пристрої дають змогу виконувати хороші презентації, зрозумілі аудиторії.

Перед тим, як замовити інтерактивну дошку, варто врахувати, скільки одночасно буде користувачів. Сучасні пристрої передбачають можливість до восьми. Це означає, що біля дошки можуть незалежно одна від одної працювати ця кількість доповідачів.

Писати на більшості моделей можна за допомогою спеціального маркера, але якщо він загубиться або пошкодиться, то можна буде працювати тільки після покупки нового. У вдосконалених випадках інформація зчитується через інфрачервоні датчики.

Найголовніша порада: не варто поспішати купувати інтерактивне обладнання, що трапилося, тільки тому, що воно називається «інтерактивна дошка». Найкраще порадитися зі спеціалістом, відвідати інтернет-форуми, де обговорюються різні типи дощок, ознайомитись із продукцією різних виробників.