Двірники на зиму: які склоочисники встановити на автомобіль?

ДУМКА 23, Листопад 2022, 13:30 181

В морозну погоду не всі конструктивні елементи в автомобілі можуть так само гарно працювати, як літом. Особливо це стосується щіток склоочисника, які контактують з вологою, але мають гарно знімати всі забруднення. Тому експерти рекомендують міняти літні вироби на зимові. Але перед цим варто розібратися, навіщо встановлювати зимові двірники, а також розглянути їх особливості.

Чим відрізняються зимові щітки від літніх?

Мало які двірники є універсальними та підходять до будь-якої пори року. Це пов’язано з тим, що вони мають різну конструкцію, а наявність шарнірів приводить до обмерзання рухомих частин. Тому краще обирати вироби по сезону, що дозволить вам з легкістю очищати лобове скло.

Зимові двірники мають декілька відмінностей від літніх.

  • Наявність захисного чохла чи кожуха, який захищає від налипання льоду, а також пошкоджень основних елементів щіток. В основному він виконаний з пластику або гуми.
  • Додаткові функції, що забезпечують високу якість двірників. Зокрема, деякі моделі мають підігрів, завдяки якому відбувається легке та просте очищення скла від забруднення. Також двірники не будуть примерзати до основи.
  • При виробництві таких щіток використовуються спеціалізовані матеріали, що мають гарні морозостійкі властивості. Вони не бояться холодів та зберігають свою якість.

Зимові двірники в першу чергу дозволяють ефективніше очищувати скло в холодну погоду.

Які види двірників бувають?

Як розповідають експерти Dvorniki.ua, такі склоочисники можна розділити на каркасні та безкаркасні.

  • Зимові каркасні моделі мають каркас над основним механізмом. Завдяки цьому елементи захищені від попадання снігу та води. Також використовується спеціальний чохол, котрий легко кріпиться та не заважає щітці очищати скло. Ці вироби недорогі, але потрібно дивитися за основною гумкою, вона може зноситися досить швидко. Також можуть вийти з роботи шарніри.
  • Зимові безкаркасні моделі вважаються достатньо гарним вибором для очищення скла. Вони набагато ефективніше очищують поверхню на великій швидкості, при цьому щільно прилягають до основи.

Також є гібридні щітки склоочисника. Вони включають в себе властивості каркасних та безкаркасних двірників. Їх можна використовувати взимку, адже вони дуже гарно прибирають сніг та воду з лобового скла. Але вони мають менший термін експлуатації.

Важливо правильно обирати двірники по сезону. Адже якщо ви будете їздити з літніми моделями, це може привести до їх зносу та поганій очистці скла. Термін служби зимових моделей набагато більший, при тому вони забезпечать безпеку на дорозі.