Електрорушникосушки Маріо та їх переваги

nick 14, Січень 2022, 19:50 165
Електрорушникосушки Маріо  та їх переваги

Сушки для рушників Mario – це якісні сушки для рушників, які виготовлені з нержавіючої сталі.

Маріо є одним з найкращих виробників сучасних електричних та водяних сушки для рушників. При виробництві сушки для рушників Маріо використовуються нові і сучасні технології обробки нержавіючої сталі, які роблять сушіння для рушників найнадійнішими і якісними, дані сушки для рушників будуть служити Вам багато років. Купити електрорушникосушки Маріо можна в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

Електрорушникосушки Маріо  та їх переваги

Переваги електричних рушникосушарок Mario

Замовивши сучасну електрорушникосушку бренду Mario, ви також відмітите наступні переваги пристрою:

  • гарний зовнішній вигляд, що впишеться в інтер’єр ванної кімнати;
  • самостійне настроювання температури;
  • незалежність від центрального водопостачання;
  • простий монтаж та підключення.

Як влаштовані електрорушникосушки Маріо

Електричні сушарки забезпечені терморегуляторами та таймерами, які дають додаткову можливість контролювати температуру нагрівання та час роботи. Купивши електрорушникосушка з терморегулятором, просто оптимізувати споживання електроенергії. З іншого боку, наявність регулятора збільшує вартість приладу відсотків на 20-30.

Електросушарки виробляють рідинні (мокрі) та які обігріваються ізольованим кабелем (сухі). Такі агрегати прогріваються швидше, але так само швидко остигають, на відміну від масляних. На пристрої з нагрівальним кабелем усередині арматури ціна дуже низька, але вони не дуже надійні. За типом наповнюваної рідини прилади поділяються на:

  • наповнені водою;
  • олійною рідиною;
  • антифризом.

Нагрівальними елементами в рідинних сушарках виступають спеціальні теплонагрівачі ТЕНи. Тривалість їхньої експлуатації визначається матеріалом, з якого вони виготовлені.

Електрорушникосушки Маріо  та їх переваги

Різновиди конструкцій

Перед тим як купити електрорушникосушки недорого, варто визначитися з основними технічними параметрами. Потужність залежить від бажаних цілей та площі ванної кімнати. Наприклад, якщо хочете паралельно обігрівати приміщення, тоді цей показник має бути вищим. Найкраще підбирати 150 Вт потужності на кожен квадратний метр. Якщо вибрати дуже маленьке значення, у кімнаті буде сиро, а дуже великі параметри недоцільні, оскільки витрачатимуть більше електроенергії марно.

Електричні сушки для рушників можна повісити і підключити самотужки, маючи мінімум технічних знань. Слід лише закріпити його на стіні за допомогою спеціальних кронштейнів та встромити вилку в розетку. Але ми все ж таки радимо пам’ятати про правила безпеки в приміщеннях з підвищеною вологістю і рекомендуємо довіритися спеціалісту – електрику. Він точно знає, що робити.